Trumpas įvadas

Šeštasis elementas (Changzhou) medžiagos Technology Co Ltd, įkurta 2011 m., yra aukštųjų technologijų įmonė, kuri specializuojasi R & D, gamybos, pardavimo grafeno ir techninės plėtros grafeno paraiškų. Įmonė susideda iš dviejų verslo vienetų: gamybos ir pardavimo grafeno miltelių ir pakabos, organizuotas šeštasis elementai (Changzhou) medžiagos Technology Co Ltd, ir gaminančių ir parduodančių ŠKL grafeno plėvelės, organizavo visiškai priklausanti dukterinė Wuxi grafeno filmas Co (http://www.graphenefilm.com.cn/en/). Įdiegus į 2011 m. gruodžio pilotas-augalo linijoje, galime gaminti kelis kg miltelių produktų per dieną, The šeštasis elementas (Changzhou) medžiagų technologijos užpildyti milteliai produktų kokybės Changzhou savivaldybių biuro kokybės ir techninės priežiūros kriterijai 2013 m. rugpjūčio. Visiškai automatizuotą gamybos liniją, gali gaminti 100 t / a grafeno oksido miltelių atitinkamai 50 t / a grafeno milteliai atėjo į srautą 2013 m. lapkritį. 2014 m. rugsėjį The šeštasis elementas (Changzhou) medžiagų technologija buvo sertifikuoti pagal ISO 9001, išduotas TÜV NORD (Vokietija), ir į 2014 m. spalio patvirtinimo dalyvauti nacionalinės MVĮ dalis perdavimo sistema.

Šeštasis elementas (Changzhou) medžiagų technologija siūlo specialiai suprojektuoti grafeno milteliai ir grafeno pakabos produktų įvairių programų, tokių kaip biomedicinos, elektronika, Kompozitai, energijos saugojimo baterijos, armuoto plastiko, gumos, klijai, dangos ir dažai. Visose programose, ar naudojamos karinės arba civilinės paskirties, The šeštasis elementas (Changzhou) medžiagų technologijos grafeno rūšys stiprina mechaninių, elektros ir šiluminės savybės didelio ploto paviršiams, stiprus sukibimo ir didelio laidumo.

Gamybos galimybės

Savo dizaino, labai veiksminga valstybės meno gamybos linija su talpa 100 t / grafeno oksido miltelių atitinkamai 50 t / grafeno milteliai leidžia The šeštasis elementas (Changzhou) medžiagų technologija teikti aukščiausios kokybės produktus.