Antikorozinis tipas Grafenas

Antikorozinis tipas Grafenas
Pokalbis dabar
Informacija apie

1 , TIPAS: SE1132

2 , CHARAKTERISTIKOS

(1) Gali susidaryti tankus fizinis izoliacinis sluoksnis dėl didelio specifinio paviršiaus ploto ir itin plonos plokščios grafeno struktūros.

(2) Padeda aktyvinti cinko miltelių dangą ir sukelti sinergetinį poveikį dėl gero grafeno laidumo. Galima žymiai sumažinti cinko miltelių dozę dažų plėvele ir pagerinti dažų plėvelės katodų apsaugą, taip pagerinant dažų plėvelės antikorozines savybes.

(3) Galima pagerinti dangos sukibimą, mažinti dažų plėvelės storį, padaryti filmą labiau atsparus nusidėvėjimui, kad būtų ilgas tarnavimo laikas.

3 , NAUDOJIMAS : tinka visų tipų (sunkiasvorių) antikorozines dangas, tokias kaip epoksidinis cinko pagrindas, chromo neturintis dakrometinis dangas.

4 , SPECIFIKACIJOS

Tipas

Specifikacijos

Išvaizda

PH

Bakstelėkite
Tankumas
( G / cm 3 )

Specifinis

paviršius

Plotas ( m 2 / g )

H 2 O
( Wt
% )

Dalelių dydis
( D
50 ,
Μm )

C
( Wt
% )

O
( Wt
% )

S
( Wt
% )

 

Cl (
Ppm
)

SE1132

Juodi milteliai

7,0 ~ 8,0

0,1

180

1,0

10,0

> 93

3

0,2

20

5 , NAUDOJIMAS IR SANDĖLIAVIMAS

Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius ir apsaugines pirštines, kad būtų išvengta tiesioginio sąlyčio su kūnu. Susilietimas su vandeniu. Imkitės tinkamų būdų išvengti dulkių. Laikyti vėdinimą ir įdiegti dulkių kolektorius, kad būtų išvengta įkvėpimo. Atidžiai įkiškite ir iškraukite, kad apsaugotumėte nuo pažeidimų.

Laikyti sandariai uždarytose talpyklose sausoje, vėsioje ir gerai vėdinamoje vietoje, laikytis nuo ugnies šaltinių ar šilumos. Laikykitės nuo stipraus reduktoriaus ir degiųjų medžiagų. Įsitikinkite, kad pakuotėse nėra pažeidimų ar nutekėjimų. Atidarius pakuotę, nedelsdami naudokite gaminį. Dalinai naudojami paketai turi būti sandariai uždaryti. Produktas jautrus drėgmei. Jei produktas pakelia drėgmę dėl pakuotės arba atviros saugyklos pažeidimo, sausą produktą keletą valandų esant 80 ° C temperatūrai, tam, kad būtų pasiekta drėgmės neturėjimo.

6 , TRANSPORTAS

Pagal savikontrolės rezultatus, kai medžiaga turi būti vežama pakuotėse, kurių talpa ne didesnė kaip 3 m3, pavojingumo klasė: nėra, JT klasifikacija: nėra, pakuotės ženklas, nėra. Kai medžiaga turi būti vežama pakuotėse, kurių tūris yra didesnis nei 3 m3, pavojingumo klasė, 4.2, JT numeris 3088, pakavimo ženklas, savikontroliuojanti medžiaga, pakavimo grupė: III. Pristatymo pavadinimas: savaiminio šildymo organinė kieta medžiaga, neklasifikuojama.

Produkto tinkamumo laikas yra 3 metai, jei jis laikomas originalioje pakuotėje nepažeistoje.

 

Komentaras: Produkto specifikacijas galima užsakyti pagal užsakymą.

"Sixth Element Inc" yra vienas iš aukščiausiųjų gamintojų ir tiekėjų, turinčių antikorozinį pobūdį, taip pat profesionalus kompanija ir gamykla. Mes siūlome importuoti iš mūsų antikorozines rūšies grafenas.

Tyrimo