Elektros ir terminio laidumo tipas Grafenas

Elektros ir terminio laidumo tipas Grafenas
Pokalbis dabar
Informacija apie

1 , TIPAS: SE1231

2 , CHARAKTERISTIKOS

(1) Mažesnė skvarba negu laidžios juodos spalvos.

(2) Lengvai apdorojama ir išskiriama itin plona plokščia struktūra.

(3) siūlomoms dangoms siūloma 1-3% tūrio.

(4) Gali būti naudojamas kaip teigiamas ir neigiamas medžiagų priedas ličio jonų akumuliatoriuje, kad padidėtų baterijos talpa, ciklo trukmė ir greitis.

(5) Aukštas šilumos laidumas, gali būti derinamas su PA6, PC ir kitomis medžiagomis šiluminio laidumo kompozitams paruošti.

3 , NAUDOJIMAS : Naudokite dangoms, spaustuviniams dažams, polimerams, baterijoms, šiluminiams laidams ir šviesos diodams.

4 , SPECIFIKACIJOS :

Tipas

Specifikacijos

Išvaizda

PH

Bakstelėkite
Tankumas
(G / cm 3)

Specifinis
paviršius
Plotas
(M2 / g)

H2O
(Wt%)

Dalelė
Dydis
(D50, μm)

C
(Wt%)

O
(Wt%)

S
(Wt%)

Elektra
Laidumas
(S / m)

Cl
(Ppm)

Metalas
Jonas
(Ppm)

SE1231

Juoda
milteliai

7,0 ~ 8,0

<>

≥120

<>

≤10,0

> 98

<>

<>

> 4000

<>

<>

5 , NAUDOJIMAS IR SANDĖLIAVIMAS

Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius ir apsaugines pirštines, kad būtų išvengta tiesioginio sąlyčio su kūnu. Susilietimas su vandeniu. Imkitės tinkamų būdų išvengti dulkių. Laikyti vėdinimą ir įdiegti dulkių kolektorius, kad būtų išvengta įkvėpimo. Atidžiai įkiškite ir iškraukite, kad apsaugotumėte nuo pažeidimų.

Laikyti sandariai uždarytose talpyklose sausoje, vėsioje ir gerai vėdinamoje vietoje, laikytis nuo ugnies šaltinių ar šilumos. Laikykitės nuo stipraus reduktoriaus ir degiųjų medžiagų. Įsitikinkite, kad pakuotėse nėra pažeidimų ar nutekėjimų. Atidarius pakuotę, nedelsdami naudokite gaminį. Dalinai naudojami paketai turi būti sandariai uždaryti. Produktas jautrus drėgmei. Jei produktas pakelia drėgmę dėl pakuotės arba atviros saugyklos pažeidimo, sausą produktą keletą valandų esant 80 ° C temperatūrai, tam, kad būtų pasiekta drėgmės neturėjimo.

6 , TRANSPORTAS

Pagal savikontrolės rezultatus, kai medžiaga turi būti vežama pakuotėse, kurių talpa ne didesnė kaip 3 m3, pavojingumo klasė: nėra, JT klasifikacija: nėra, pakuotės ženklas, nėra. Kai medžiaga turi būti vežama pakuotėse, kurių tūris yra didesnis nei 3 m3, pavojingumo klasė, 4.2, JT numeris 3088, pakavimo ženklas, savikontroliuojanti medžiaga, pakavimo grupė: III. Pristatymo pavadinimas: savaiminio šildymo organinė kieta medžiaga, neklasifikuojama.

Produkto tinkamumo laikas yra 3 metai, jei jis laikomas originalioje pakuotėje nepažeistoje.


Komentaras: Produkto specifikacijas galima užsakyti pagal užsakymą.

"Sixth Element Inc" yra vienas iš aukščiausio lygio elektrotechninių ir šilumos laidumo tipo grafeno gamintojų ir tiekėjų, taip pat profesionalus kompanija ir gamykla, sveikiname importuoti iš mūsų gaminius iš grafinų gaminių iš elektros ir šilumos laidumo.

Tyrimo