Pagalbinio tipo grafenas

Pokalbis dabar
Informacija apie


1 , TIPAS: SE1430

2, CHARAKTERISTIKOS

(1) Mažas papildomas kiekis gali žymiai pagerinti kompozito mechanines savybes.

(2) Lengvai paskirstyti ir gruntuoti.

3, PARAIŠKOS:

Naudokite polimerinių kompozitų, tokių kaip plastikas, derva, guma, stiklo pluoštas ir anglies pluošto kompozitai, sustiprinimui.

4, SPICIFICATIONS:

Tipas

Specifikacijos

Išvaizda

PH

 

Bakstelėkite tankį ( g / cm 3 )

Konkretus paviršiaus plotas ( m2 / g )

H 2 O (mas. % )

Dalelių dydis ( D 50 , μm )

C ( wt% )

O ( wt% )

S

( Wt% )


SE1430

Juodi milteliai

2.0 ~ 5.0

0,1

180 ~ 280

4,0

10,0

75 ± 5

16 ± 3

0,5

5, NAUDOJIMAS IR SANDĖLIAVIMAS

Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius ir apsaugines pirštines, kad būtų išvengta tiesioginio sąlyčio su kūnu. Patekus ant veido, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. Imkitės tinkamų apdorojimo metodų, kad išvengtumėte dulkių Laikyti vėdinimą ir įdiegti dulkių kolektorius, kad būtų išvengta įkvėpimo. Kruopščiai įdėkite ir iškraukite, kad apsaugotumėte nuo pakuotės pažeidimų

Laikyti sandariai uždarytose talpyklose sausoje, vėsioje ir gerai vėdinamoje vietoje, laikyti atstumą nuo uždegimo šaltinių ar šilumos. Atskira nuo stipraus reduktoriaus ir degiųjų medžiagų. Įsitikinkite, kad pakuotės nėra pažeistos ar nutekėję. Iš karto po pakuotės atidarymo naudokite produktą. Dalinai naudojami paketai turi būti sandariai uždaryti. Produktas jautrus drėgmei. Jeigu produktas pakelia drėgmę dėl pakuotės ar atviros sandėliavimo žala, sausą produktą keletą valandų esant 80 ° C temperatūrai, tam, kad būtų pasiekta drėgmė.

6, TRANSPORTAS

Venkite insoliacijos, lietaus, nutekėjimo ir etikečių. Mesti draudžiama. Atidžiai įkiškite ir iškraukite, kad apsaugotumėte nuo pažeidimų. Laikykitės nuo ugnies šaltinių ar šilumos. Negalima gabenti korozines medžiagas.

Kokybė garantuojama, jei saugoma pagal siūlomas sąlygas.

Komentaras: Produkto specifikacijas galima užsakyti pagal užsakymą.


"Sixth Element Inc" yra vienas iš aukščiausio lygio patobulinimų tipo grafeno gamintojų ir tiekėjų, taip pat profesionalus kompanija ir gamykla, kviečiame importuoti iš mūsų pagamintą grafeno tipą.

Tyrimo