Grafito oksidas

Grafito oksidas
Pokalbis dabar
Informacija apie

1 , TIPAS : SE2430 (milteliai) / SE2430W (drėgnas pyragas) / SE2430S (srutos)

2 , CHARATERISTIKA

(1) Turėkite daug funkcinių grupių, turinčių deguonį, pvz., Hidroksilo grupę, karboksilo grupę ir epoksidinę grupę.

(2) gali būti lengvai paskiepytas arba modifikuotas in situ polimerizacijai arba integracijai su polimeriniais kompozitais, todėl užtikrina gerą elektrinį ir šiluminį laidumą, taip pat mechaninį sustiprinimą prie matricų.

(3) Lyginant su milteliais, grafito oksido šlapias tortas bus lengviau išplauti į grafeno oksido dispersiją ir formuoti plonus sluoksnius.

(4) Lyginant su milteliais ir drėgnu pyragu, grafeno oksido srutos yra daug didesnės viengubo sluoksnio dribsnių.

3 , PARAIŠKOS

Naudokite polimeriniams kompozitams, pvz., Plastikams, dervoms, gumai, stiklo pluoštui ir anglies pluošto kompozitams, taip pat medžiagoms, kurių sudėtyje yra ugnies.

4 , SPECIFIKACIJOS

Tipas

Specifikacijos

Išvaizda

Kietasis turinys (m % )

PH

Bakstelėkite
Tankumas
( G / cm 3)
)

Klampumas
( MPa · S
)

Absorbcija
santykis
A230 / A600

C (
Wt%
)

O / C
Molis
santykis

SO 4
2- (
Wt% )

Cl (
Wt%
)

Metalas
Jonas (
Ppm )

SE2430

Rudas milteliai

---

1,8 ± 0,3

1,0

---

---

47 ± 5

0.6 ± 0.1

8.0

1,0

100

SE2430W

Ruda pasta

45 ± 5

1,2

---

≥ 2000

≥45

47 ± 5

0.6 ± 0.1

8.0

1,0

100

SE2430S

Rudas tirpiklis

0 ~ 0.1

---

---

---

---

47 ± 5

0.6 ± 0.1

---

---

---

5 , NAUDOJIMAS IR SANDĖLIAVIMAS

Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius ir apsaugines pirštines, kad būtų išvengta tiesioginio sąlyčio su kūnu. Susilietimas su vandeniu. Imkitės tinkamų būdų išvengti dulkių. Laikyti vėdinimą ir įdiegti dulkių kolektorius, kad būtų išvengta įkvėpimo. Atidžiai įkiškite ir iškraukite, kad apsaugotumėte nuo pažeidimų.

Laikyti sandariai uždarytose talpyklose sausoje, vėsioje ir gerai vėdinamoje vietoje, laikytis nuo ugnies šaltinių ar šilumos. Laikykitės nuo stipraus reduktoriaus ir degiųjų medžiagų. Įsitikinkite, kad pakuotėse nėra pažeidimų ar nutekėjimų. Atidarius pakuotę, nedelsdami naudokite gaminį. Dalinai naudojami paketai turi būti sandariai uždaryti. Produktas jautrus drėgmei. Jei produktas pakelia drėgmę dėl pakuotės arba atviros saugyklos pažeidimo, sausą produktą keletą valandų esant 80 ° C temperatūrai, tam, kad būtų pasiekta drėgmės neturėjimo.

6 , TRANSPORTAS

Pagal savikontrolės rezultatus, kai medžiaga turi būti vežama pakuotėse, kurių talpa ne didesnė kaip 3 m3, pavojingumo klasė: nėra, JT klasifikacija: nėra, pakuotės ženklas, nėra. Kai medžiaga turi būti vežama pakuotėse, kurių tūris yra didesnis nei 3 m3, pavojingumo klasė, 4.2, JT numeris 3088, pakavimo ženklas, savikontroliuojanti medžiaga, pakavimo grupė: III. Pristatymo pavadinimas: savaiminio šildymo organinė kieta medžiaga, neklasifikuojama.

Produkto tinkamumo laikas yra 3 metai, jei jis laikomas originalioje pakuotėje nepažeistoje.

 

Komentaras: Produkto specifikacijas galima užsakyti pagal užsakymą.


"Sixth Element Inc" yra vienas iš aukščiausio lygio grafito oksido gamintojų ir tiekėjų, taip pat profesionalus kompanija ir gamykla, galime importuoti iš mūsų grafito oksido produktus.

Tyrimo