Grafeno oksido suspensijos

Grafeno oksido suspensijos
Pokalbis dabar
Informacija apie

1bendrovė NSKTipas:SE3122bendrovė NSKSE3522bendrovė NSKSE3521

2bendrovė NSKSAVYBĖS

)1)Būti gausu deguonies turinčių funkcinių grupių, pvz hidroksilo grupės, karboksilo grupės ir epoksigrupę.

)2)Gali būti lengvai paskiepyti arba modifikuoti in situ polimerizacijos arba integracija su polimerinių kompozitų, todėl papildo geras elektros ir šilumos laidumą, taip pat mechaniniai svarbesnį matricas.

)3)SE3122 ir SE3522 turi gerą dispersija vandenyje,vieno sluoksnio norma>90 %,kurių gali būti nutraukta vandeniu maišant šiek tiek;Po gydymo, SE3521 turės pačios dispersija vandens kaip SE3122 ir SE3522.

3bendrovė NSKPROGRAMOS

Naudoti polimerinių kompozitų, pvz., plastikas, dervos, kaučiukas, pluošto Kompozitai, taip pat ir anodo ir katodo medžiagos ličio jonų baterijų, grafeno šilumos laidžios plėvelės ir katalizatorius pakrovimo.

4bendrovė NSKSPECIFIKACIJOS

Tipas

Specifikacijos

Išvaizda

Kietųjų medžiagų kiekis)%)

dalelių dydis)D50 = μm)

pH

PH kontrolės metodas

Packaginga

Prekių ženklai

SE3122

Juoda sustabdymas

0,8 % ±0. 2 %

10±2

≈1.8

Naudoti bazių tokių kaip:NaOH ir KOH amoniako (rekomenduoti klientui pritaikyti)

1L,3L,5L,20L,200L,1T sandarų barelį

Stabilus

SE3522

Juoda sustabdymas

1 % ±0. 2 %

2.3±0.2

≈1.8

Stabilus

SE3521

Rudos spalvos suspensija

6,5 % ±0. 5 %

2.5±0.5

≈0.5

Sluoksniais

5bendrovė NSKNAUDOJIMAS IR SANDĖLIAVIMAS

Dėvėkite atitinkamus apsauginius drabužius ir apsaugines pirštines, vengti tiesioginio kontakto su kūno. Patekus, praplaukite su daug vandens. Laikyti sandariai uždarytą konteineriuose su galiojimo terminas 6 mėnesiai, yra rekomenduojama naudoti kuo greičiau nuimti antspaudą. Poveikį dėl ilgą laiką bus sukelti: paviršiaus dispersijos plėvelei; adsorbcijos dulkių priemaišų ore pakeis kietųjų medžiagų kiekis, pH, grynumo ir kitas fizines savybes;Siūlomos sandėliavimo temperatūra yra 5-35 ° c, kai temperatūra yra per aukšta, vanduo išgaruos ir barelį bus išplėsti, kurios turės įtakos produkto kietųjų medžiagų kiekis, bet tai neturės įtakos jų veikimui tikrinti preke;Likti nuošalyje nuo stiprus reduktorius ir degiųjų medžiagų.

6bendrovė NSKTRANSPORTO

Neribotas prekių. Venkite insoliacijos, lietus, nutekėjimo ir etiketes ne. Draudžiama mesti. Pakrauti ir iškrauti kruopščiai apsaugoti nuo žalos. Likti nuošalyje nuo užsiliepsnojimo šaltinių ar šilumos. Negali būti vežami su korozinių medžiagų.

Komentaras: Produkto specifikacijos gali būti kliento, kaip reikalaujama.

Šeštasis elementas Inc yra viena iš aukščiausios lygio grafeno oksido suspensijos gamintojai ir tiekėjai, ir taip pat yra profesionali kompanija ir gamyklos, Sveiki atvykę į grafeno oksido suspensijos produktų importui iš mūsų.
Tyrimo