Kas yra grafeno ekranas ir kodėl jis ketina būti lankstūs išmanieji įrenginiai iš ateities

Vakar, Kinijos gamintojas, kurio vardu pabėga mums pasuko keletą galvų rodydamas darbo ir visiškai lanksti "Android" išmanusis telefonas kuri naudoja grafeno ekranas.Išradimas yra formos kaip apyrankę ir nekyla problemų vyniojimo pati apie motinos ranka, pvz. Šis požiūris į funkciją mums priminė, kad pirmaujančių smartphone gamintojai jau lankstūs ekranai masinei gamybai, bet vis dar nori įtraukti juos į įrenginius, kurie yra visiškai plokščia ir JT sulenkiamas. Ji taip pat sukėlė mūsų susidomėjimą nematyto, naudoti prieš gabalas, kad yra grafeno ekrano technologija.

Kas yra grafeno?

What's a graphene display and why it's going to be in flexible smart devices from the future

Grafeno yra grynas anglies dioksido sluoksnis. Tik vieno atomo storio, grafeno yra plona, lengviausias, stipriausias, labiausiai skaidrios ir labiausiai šilumos bei elektros energijos laidžios medžiagos, žinoma, kad mokslininkai. Galutinis Super-medžiaga, kuri, sumaišyti su tradicinių metalo ir plastiko, gali formuoti ateitį, kitaip sakant, viskas! Anglies yra chemijos pagrindas visais žinomais gyvenimo žemėje ir randamas gausa, grafeno yra įsivaizdavo iš futurologists kaip ekologinės, tvarus sprendimas teoriškai neribotu paraiškų skaičius.

Grafeno tyrimai buvo ypač vaisingas elektronikos ir biotechnologijų srityse, nors dar yra darbų liko padaryti prieš elementas gali būti gaminamas saugiai ir ekonomiškai. Su vystymosi šia kryptimi, nuolat vyksta nuo 2012 m. kai svarbus mokslo atradimas pasiūlė mažiau toksiškas būdas gauti aukštos kokybės grafeno, tai nenuostabu, kad Rodyti gamintojų, kartu su kitų technologinių įmonių, esame labai suinteresuoti medžiaga.
Vakar ženklai, pirmą kartą mes matėme grafeno naudojamas lankstus išmaniojo telefono ekrane, tokiu būdu, kuris leidžia ne tik ekrane, bet viso įrenginio visiškai lanksti. Aišku, lankstūs išmanieji įrenginiai, kurie gali būti dėvėti ar eksperimentavo su protingi dizaineriai ateitis bus taikomi grafeno, be jau pažįstamas plastiko OLED technologija, naudojama "Samsung" ir LG Apple smartphonach ir smartwatches. Taigi čia yra informatyvus pažvelgti kas grafeno ekrano yra dabar, kartu su jos artimiausioje ateityje yra abejotinas.

Kas yra grafeno Rodyti?

What's a graphene display and why it's going to be in flexible smart devices from the future
Pirmasis lankstus grafeno ekranas (nuotraukoje) buvo naudingesnes 2014 m. rugsėjo iš institucijų partnerių smulkesnės – Kembridžo universitete grafeno centras ir UK įmonė Plastic Logic. Tai buvo vienspalvis ekranas, panašus į e-skaitytojai. Išradimas gali atrodyti nedaug, tačiau yra esminis žingsnis kuriant Nešiojami ir lankstūs išmanieji įrenginiai, laukia ateityje.

Tai tikras monitorius, ir galbūt kitiems, kad po to-kaip vienas Kinijos išmaniajame telefone mes matėme vakar – veikia aktyvios matricos elektroforezės principu. Jis naudoja elektriniame lauke išvesties vaizdus per naujo organizuoti daleles tirpale. Emulsija-lydyti grafeno elektrodas sluoksnio nusėda ant lankstaus plastiko plokštė ir išgraviruotas elektros grandinės. Nėra vidinių reikalavimo naudojant stiklo lakštai, kuris reiškia grafeno parodo nebus atliekami įstiklintą ekranų poveikio žalą natūra.

Be to, šios rūšies ekranas turėtų būti lengviau pagaminti nei lankstus OLED ekranai, nes jo užpakalinėje pusėje – elektros sluoksnis, kuri tiekia galios iš naujo organizuoti ekranas dalelių – gali būti gaminamas naudojant žemos temperatūros procesą (ne žemiau 100 ° C/212 ° F), kuris sumažina pajamingumo rizika ir daro mažiau intensyviai. Tačiau smartphone grafeno ekranų gali naudoti elementus iš LCD ir OLED technologija teikti tokią spalvų ir atnaujinti normos reikia už tinkamą vartotojo patirtį. Tai neišvengiamai apsunkins gamyba šiek tiek.

Maždaug po penkių mėnesių, mokslininkai iš Mančesterio universitetas ir Šefildo universitetas pristatė pusiau permatomas, grafeno pagrindu LED ekranas, kuris yra lankstus grafeno ekranus, kurie galų gale, ateityje mobiliųjų įrenginių pagrindas. Yra tik 10 į 40 atomų storio, ji skleidžia šviesos visu savo paviršiumi be jokio apšvietimo.

Kai grafeno ekranai artėja prie išmaniųjų telefonų?

Mes nežinome! Šiuo metu, grafeno yra per brangu naudoti jutiklinis ekranas rodo didelio masto gamybą. Ir be to, yra daug darbo pastangų, grafeno ekrano gali konkuruoti su bauda LCD ar OLED ekranas vaizdo kokybė. Taigi, savo Įvadas į išmaniojo telefono ekranų yra labiau linkę pradėti dėl jutiklinio ekrano valdikliai.
2014 m. pabaigoje mokslininkai iš Surrey universitetas ir Trinity koledžas, Dublinas sukūrė "paprastas, keičiamo dydžio ir nebrangus būdas kurti hibridinių elektrodai derinant grafeno (su jo skaidrūs ir laidūs savybes) ir sidabro nanowires. Jų accomplishent yra mažinti nanowires reikėjo pagaminti jutiklinio ekrano sluoksniu daugiau nei 50 kartų, tokiu būdu supaprastinti gamybos procese. Tai sudarymas galėtų pakeisti indžio alavo oksido sluoksnio technologiją, kuri šiuo metu yra naudojama, nors mes dar ji rodoma vartotojo įrenginiai.