5 priežastys, kodėl skaitmeninių įrenginių ateitis bus pakeista grafeno medžiaga

Daug kartų technologijos revoliucija atsiranda iš tokių medžiagų kaip plastikiniai išradimai, kurie visais aspektais keičia žmonių gyvenimus. Šiuo metu grafeenas, kaip nauja medžiaga, gavo didelį dėmesį. Iš tikrųjų grafenas yra anglies rūšis, kuri turi itin stiprią, lengvą ir gali būti išplėstinių savybių, galės pakeisti skaitmeninių produktų išvaizdą, jaustis ir net naudoti formą. Žemiau mes sužinome daugiau apie grafeno medžiagą, galų gale yra kažkas nepaprasto.

1. Sunkiau nei plienas

Nors "LG G Flex" gali ištaisyti nedidelius įbrėžimus, jis nesunkiai pakeitė mobiliojo telefono silpnumo. Tačiau, jei skaitmeniniai produktai, tokie kaip mobilieji telefonai, ateityje gali naudoti graftelį kaip apvalkalą, jie taps akmenimis. Remiantis Amerikos cheminių medžiagų draugijos ataskaita, grafteno kietumas yra 200 kartų didesnis už plieną, be abejo, jis turi labai ilgaamžiškumą.

2. Kalimas kaip kaučiukas

Kolumbijos universiteto mokslininkai teigia, kad grafenas turi tam tikrą plastiškumą ir gali ištempti 20%. Kitaip tariant, grafenas iš tiesų yra lanksti medžiaga, panaši į gumą. "Samsung" dirbo grafiniuose tranzistoriuose, kuriuose gaminami lankstūs ekranai. Be to, grafenas turi tam tikrą atsparumą vandeniui, tikimasi, kad jis bus naudojamas naujos kartos vandeniui atsparios įrangos.

3. Lengvos funkcijos

Grafeno puikus plastiškumas taip pat leidžia jai būti pakankamai plonu, kad būtų galima išplėsti skaidrumą. Tai reiškia, kad, jei ragelio gamintojas gali naudoti šią medžiagą, ne tik telefonas gali tapti patvarus, vandeniui atsparus, bet taip pat gali tapti lengvesnis.

4. Neįtikėtina baterija

Baterijų technologijų kūrimo straipsnyje mes paminėjome grafieną ir greičiausiai ateityje pakeisime ličio baterijas kaip naujos kartos baterijos standartus. Jungtinių Amerikos Valstijų Šiaurės vakarų universiteto mokslininkai sėkmingai kuria grafiną ir siliciu baterijas, kurių galiojimo laikas gali trukti iki vienos savaitės 15 minučių. Akivaizdu, kad jei būsimasis mobilusis telefonas gali naudoti graftelines baterijas, tada vienos savaitės mokestis nebebus svajonė.

5. Sąryšis su žmogaus kūnais

Mančesterio universiteto Ph.D. Aravind Vijayaraghavan nustatė, kad grafenas turi biologinio sujungimo ypatybes, o tai labai teigiamai veikia nešiojamus prietaisus sveikiems tyrimams. Naudojant grafeną kaip jutiklį, galės stebėti ir nuskaityti žmogaus nervų sistemą, ir ateityje bus galima stebėti "psichinės sveikatos" stebėjimo prietaisus ir programas.

Ateities perspektyvos

Pasakęs taip daug, daugelis draugų manys, kad grafenas yra brangus, o ne iš tikrųjų tai yra viena iš pigiausių žaliavų, tačiau jai reikia naujų technologijų, kad ją "katalizuotų". Šiuo metu "Samsung" teigia, kad išmoko naudoti grafeną kaip puslaidininkio elementą, o "IBM", "SanDisk", "Nokia" ir daugelis kitų technologijų bendrovių daugiausia dėmesio skiria grafenui (ir kai kuriems prestižiniams universitetams) ir tiki, kad netrukus pamatysime faktinį produktą Išeiti