Grafeno kaitinimo principas

Grafeno milteliai ultragarsu skaldinami organiniame tirpiklyje ir maišomi, kad gautų grafito tirpalą, kurio koncentracija yra nuo 0,05 mg / ml iki 0,5 mg / ml, o grafenas yra vienodai padengtas organiniu filtru ar vandens sistema, naudojant siurbimo filtrą. Ir Tada grafeno plėvelę ir membraną atskirdamas mechaniniu peiliu, panardinant ar organiniu tirpikliu, siekiant gauti grafeno plėvelę, pridedant elektrodą į grafeno plėvelę ir pritaikant į jį įtampą generuoti šilumą. Dėl unikalaus dvipusio grafeno nanostruktūrų, didelio formato santykio ir didelio specifinio paviršiaus ploto aukščiau minėtas paruošimo procesas leidžia formuoti vienodą laidų tinklą tarp graftelinių lakštų, 1 ~ 10 V) gali pagaminti didesnę šilumą .

Kur gali būti naudojamas grafenas?

Galima dėvėti fizioterapijos įrangą, lengvai pritaikytą šiltą antklodę, dekoratyvines freskas ... ... žmonės "aukščio" sąvokoje ant graftelinių gaminių greitai patenka į kasdienį gyvenimą. 20 val. "West Taihu" mokslo ir technologijų pramonės parkas Wujin Xintiandi aikštėje, "grafeno produktų pasimatymų" veikla, parkas, kuriame buvo daugiau nei 10 perdirbtų įmonių, pagamino daugiau nei 30 rūšių civilinių produktų.

Pranešta apie graffeno tapybos laikraštį "Graphene Smart" apyrankę, daugelis skaitytojų išreiškė didelį susidomėjimą. Vakar patirties veikla, pilna žmonių sritis.

Ataskaitų teikėjai, norėdami pamatyti, graftelinės protingos fizikinės terapijos juosmenį, graphene išmaniuosius kostiumus ir kelio įdėklus, izoliacinį puodelį, vidinį šildymą, naują pagalvę ir kitus kasdienius poreikius, iš naujo apibrėžia "šiltus gaminius". Tarp jų gali būti šildomas graffenowy apdailos 3 sekundes, 10 sekundžių yra aiškus šilumos pojūtis, 10 kvadratinių metrų žiemos patalpose, tik graphene šildymo tapyba gabalas, ir daugiau nei pusė elektros energijos sutaupyti oro kondicionavimo. "Yi Si naujų medžiagų technologijos", Ltd oficialus sakė, graphene tapyba naudojant pasirinktinį būdą, atsižvelgiant į vartotojų reikalavimus, padaryta kraštovaizdžio tapyba, vestuvių ar reklaminių skydų, kiekvienas pagal 800-2000 juanių kaina dydžio.

Ličio baterija naudojama šildymui, gali būti USB įkrovimo sąsaja, saugi ir gera, lengva plauti, skirta nudegusių galūnių nešimui, žiemos patalpų ne Šildymas, ilgalaikio vairavimo ir kitų žmonių projektavimas ir tobulinimas. Įdiegta žaliavų šiluma, iš dvimatės anglies, šeštasis grafeno gamybos įmonių elementas.

Grafenas yra lengviausias ir plonesnis, geriausias medžiagos laidumas ir šiluminis laidumas, storis tik apie šimtą tūkstantį plaukų, stiprumas gali pasiekti 200 kartų daugiau plieno, šilumos ir šildymo akivaizdžių pranašumų srityje. Miestas 2011 m. Sukūrė pirmąją šalies grafinių tyrimų platformą - Jiangnan Graphenen institutą, dabartinį grafeno medžiagų surinkimą ir paskesnį 69 įmonių panaudojimą, pradinę visiškos pramonės grandinės formavimą. Grafeno jutiklinis ekranas yra kabeliai, super kondensatoriai, nešiojamieji įrenginiai ir kitos tolesnės taikymo sritys. Kitas žingsnis - miestas bus atrinktas 2-3 pramoninės krypties grahene 2-3, kuo greičiau būsimuose aukštos klasės įrenginiuose, didelio masto rinkoje ieškant naujų laimėjimų.

Tą pačią dieną "Xinhua News Agency" Kinijos ekonominės informacijos agentūra dažnai išleido "Grafeno inovacijų ir verslumo vadovą (2016 m.)", Pabrėžė, kad per pramonės grandinę vykdomos naujos bendrosios įmonės, kad grafeno medžiagos ir tolesnės programos būtų labiau integruotos.