Talpos jutiklinės panelės pranašumai ir trūkumai

Talpos jutiklinio ekrano jutiklių ekranas yra keturių sluoksnių sudėtinis stiklo ekranas, vidinio paviršiaus stiklo ekranas ir sumuštinis, padengtas laidinio sluoksnio sluoksniu, išorinis sluoksnis yra plonas silicio stiklo apsauginio sluoksnio sluoksnis. Kai mes liečiame ekraną pirštu jutiklio ekrane, kūno elektriniu lauku ir jutikliniu ekranu bei jutiklinio ekrano paviršiumi, kad suformuotume sukabinimo kondensatorių aukšto dažnio srovei, kondensatorius yra tiesioginis laidas, todėl pirštai Nuo kontaktinio taško įsiurbimo maža srovė Ši srovė išteka iš elektrodų, esančių keturiuose jutiklinio ekrano kampuose, ir srovė, tekanti per keturis elektrodus, yra proporcinga atstumui nuo piršto iki keturių kampų. Valdiklis apskaičiuoja jutiklinio taško padėtį tiksliai apskaičiuodamas keturis dabartinius santykius. Palyginti su tradiciniu jutikliniu jutikliniu ekranu, "Capacitive Touch Panel" pranašumai yra šie:

1. Operacija naujiena. Talpinė jutikliniu skydeliu palaikoma multi-touch, intuityvi operacija, smagiau.

2, Tai nelengva liesti. Kadangi Talpinė jutikliniu skydeliu reikia suvokti srovės kūną, jo veikimas gali būti tik žmogaus kūnas, o kiti objektai neliečia atitinkamo, taigi pagrindinis, kad būtų išvengta klaidingo prisilietimo.

3. Didelis ilgaamžiškumas. Palyginti su rezistiniu jutikliniu ekranu, "Capacitive Touch Panel" dulkėmis, vandeniu, nusidėvėjimu ir kitais geresnio našumo aspektais.

Kaip dabartinė teisėta raudonųjų jutiklinių ekranų technologija, "Capacitive Touch Panel", nors sąsaja su spalvinga, multi-touch, tik žmogaus kūnas ir kiti privalumai, tačiau tuo pačiu metu taip pat yra šie trūkumai:

1. tikslumas nėra didelis. Dėl techninių priežasčių taip pat trūksta talpos jutiklinės panelės tikslumo, nei varžos jutiklinis ekranas. Ir galima naudoti tik pirštus įvesti, mažame ekrane taip pat sunku pasiekti sudėtingesnį rankos įvedimo identifikavimą.

2. Susidaro aplinkai. Keisti temperatūrą, drėgmę ir kitus aplinkos veiksnius, dėl to gali pasikeisti talpos jutiklinės panelės nestabilumas arba net dreifas. Tokie kaip naudotojo naudojimas tuo pačiu metu, artimas ekranui esantis kūnas gali sukelti dreifą, netgi perkrautas minios taip pat gali sukelti dreifą. Tai daugiausia lemia "Capacitive Touch Panel" technologijos darbo principo, nors naudotojo pirštai iš ekrano yra arčiau, tačiau tuo pačiu metu yra daug šalia ekrano, kuris yra daug didesnis už elektrinio lauko pirštus, tai turės įtakos lietimo padėčiai teisti.

3. Didelės kainos Be to, ekrano juostos skydeliu pridėtoje jutiklin je jutiklin je juostos juostoje yra keli techniniai sunkumai, o derlius yra nedidelis, taigi praktiškai padidinsite talpos jutiklinę skydą.