Talpinė jutikliniu skydeliu ir daugelis žmonių Sveiki atvykę!

Kaip minėta anksčiau, rezistinis ekranas su mažomis sąnaudomis, geromis reakcijos charakteristikomis charakteristikų daugelio žemos klasės klientams mėgo. Nesvarbu, ar tai yra keturių laidų varžų ar penkių laidų varžai, jie turi visiškai izoliuotą darbo aplinką, puikiai tinka prisitaikyti prie įvairesnių sunkių aplinkų. Tačiau rezistinis ekranas yra be trūkumų, rezistinis jutiklinis ekranas iš operacijos nėra talpinis patogumas, daug kartų pasipriešinimo jutiklinis ekranas taip pat turi specialų prisilietimui naudojamą rašiklį, kuris kartais gali apibūdinti pirštus, kad užbaigtų operaciją . Tačiau šis trūkumas taip pat yra ir kai kurių vartotojų poreikis, kai kuriems vartotojams gali tekti tik naudoti tam tikrą varžos formos varikliuką, ir daugiau naudojamas turinio rodymui, o ne stumdomam veiksmui, taigi ir varžovo jutiklinis ekranas taip pat turi daug žmonės Sveiki.

"Capacitive Touch Panel" su didelės skiriamosios gebos skiriamuoju skyra ir dideliu pralaidumu, lengva valdyti ir sklandžiai funkcijos taip pat gavo daugelio žmonių pagirti ir sekti. Šiandienos "Capacitive Touch" skydelis yra vienas dažniausiai naudojamų jutiklinių ekranų, dažniausiai naudojamas daugelyje viešųjų vietų - "Capacitive Touch" skydas, todėl mes esame labai gerai susipažinę su mobiliųjų telefonų nešiojamųjų kompiuterių lempučių apšvietimo įrenginiais vartotojo "Capacitive Touch" skydelyje.

Talpinis jutikliniu skydeliu principas yra kūnas, kurį kaip kondensatorių spragtelėkite naudoti per žmogaus kūną ir ekrano kontaktą atitinkamam spustelėjimo įvykiui, palyginti su atsparumo ekranu per spaudimą paliesti kelią, talpinė ekrano operacija yra greičiausia , atsižvelgiant į vartotojo įpročius. "Capacitive Touch Panel" naudoja žmogaus kūną kaip kondensatoriaus elektrodą. Kai tarp laido ir ITO darbo paviršiaus su tarpsluoksniu yra pakankamai didelė talpa, dabartinis srautas gali sugadinti "Capacitive Touch Panel". Pirštinės ar rankiniai izoliaciniai gaminiai nebus reaguoti palietę, tai yra dėl to, kad padidėja medijos izoliacija.

Infraraudonųjų spindulių jutiklinis ekranas nustatomas matuojant ir išjungiant infraraudonąją spindulę, kad būtų galima nustatyti lietimo padėtį, o jutiklinis ekranas, naudojamas permatomoje perforavimo medžiagoje, neturi nieko daryti (kai kurie nenaudoja jokios pertvaros). Todėl, jei naudojate gerą šviesos diodų perdavimo skydą ir norite būti neatspindinčių, galite gauti gerą vizualinį efektą. Tačiau dėl infraraudonųjų spindulių plitimo tūrio ribų neįmanoma paleisti didelio tankio infraraudonųjų spindulių, todėl šis jutiklinio ekrano skiriamoji geba nėra didelė.

Paviršinės akustinės bangos technologija yra labai stabili, o paviršiaus akustinės bangos jutiklinio ekrano valdiklis, matuodamas laiko ašies slopinimo laiką, apskaičiuoja lietimo vietos vietą, todėl jo tikslumas yra labai didelis. Paviršinės akustinės bangos jutiklinis ekranas taip pat turi trečią ašį (z ašį), tai yra, slėgio ašis - apskaičiuojant gauto signalo silpninimą, gali būti, kad naudotojo dydis prisilies prie ekrano dydžio, gali būti dalijamas iki 25 lygių . Kuo didesnė galia, garsinės signalo silpninimas yra platesnis ir gilesnis, visame jutikliniu ekranu, tik paviršiaus akustinės bangos jutikliniu ekranu su sensoriniu slėgiu.