Talpos jutiklinės ekranų rinkos tendencijos

Dabar "Capacitive Touch Panel" rinkoje galima suskirstyti į dvi pagrindines jutiklių kategorijas. "Talpinė jutiklinė ekranas" ir "tiesioginis ekrano paviršiaus vaizdas".

Notepad touchpad yra "fuzzy touch", kurio pagrindinis jutiklių atstovė daugiausia yra dvigubas projekcinis kondensatorius, "Synaptics", "Alps" ir "ELAN" išpjaustė rinką.

Priešingai, "tiesioginis ryšys su ekrano paviršiaus" technologijomis ir rinka yra daug sudėtingesnis, kaip žinoma, turi šešias pagrindines liesties technologijas, apie 20 rūšių lietimo tipo; Touch modulių gamintojai taip pat yra globalūs. Yra daugiau nei 150.

2011 m. - 2018 m. Talpos jutikliniu skydeliu rinkos situacijos diagrama rodo, kad 2007 m. 3,99 mln. Jutiklinio telefono numerio, 1,3 mlrd. USD pajamos ...

Touch technologijos plėtros tendencija

2008 - 2017 "Talpos jutikliniu skydo" rinkos technologijos taikymo schema rodo, kad "Capacitive Touch Panel" ekrano projekcija yra "Capacitive Touch Panel" rinkos technologijos pagrindinė dalis.

Naudodami "iPhone", "iPad" ir kitus produktus, naudojančius "projection capacitor" ("P-Cap") technologijos populiarumą, "Capacitive Touch Panel" technologija tapo milijardų vartotojų širdis, palietusios patirties standartus: daugiafunkcinis sinchronizavimas Touch Control, labai lengvas liestis, lygus Be sienų dizainas, puikios optinės savybės ir didžiausias dėmesys puikiam vartotojo naudojimui.

Projektyvaus talpos technologijos pranašumai ir apribojimai

Palaiko neribotą multi-touch, labai lengvą lietimą (nulinis slėgis), palaikant "be sienų" pramoninį dizainą, didelę optinių ekranų kokybę (lūžio rodiklio atitikimas ITO), ypač tvirtas (liečiamas valdiklis yra labai geras iš apsaugos) be Smulkinimo ar teršalų poveikis, ši akivaizdžių techninių pranašumų serija, taigi beveik visi vartotojų prietaisai, įskaitant mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, papildomus knygelius, naudos arba naudos šią liesos technologiją.

Talpinė jutikliniu skydeliu. Nereikia nė sakyti, kad rinkos tendencija, projekcinė talpa "touch" technologija tapo liesos pramonės "valdovu".

Talpinė jutiklinė panelė Be vartojimo įrangos, jos taikymas vertikalioje rinkoje taip pat yra intensyvus vystymosi tendencijos, ypač medicinos rinkoje, žaidimų rinkoje, informacijos paieškos rinkoje. Rinkos paklausa įrangai MTBF (vidutinis gedimų intervalas), multi-touch ir paliečia žaidimų rinkos poreikius jos multi-touch prietaisui, nulinis sienų dizaino reikalavimai; Talpos jutiklinės panelės informacijos užklausos rinkos įranga MTBF (vidutinis nepakankamumo intervalas) šių rinkų paklausos turi pereiti prie jutiklinių įrenginių projektavimo technologijos.

Talpinė jutikliniu skydeliu. Esant dabartiniam techninio lygio rinkos vidurkiui, projekcinis kondensatorius šiose rinkose riboja tik tokius dalykus: kai ekrano dydis yra didesnis nei planšetinis kompiuteris, įrangos kaina parodys sprogdinimo augimą, didelio valdiklio rinkos dydį ir Esminis našumas vis dar nestabilus.