Talpinė jutiklinė ekranas, kurį pasirenkate tinkamai?

Dabar sparti interneto plėtra, technologijos vis labiau plėtojamos ir liečiasi ekranu, taip pat laikosi tendencijos, kada įlipta į sosto garbę. Dabar mes gyvename įvairiuose dideliuose ir mažuose ekranuose, mobiliųjų telefonų ekrane, prekybos centruose navigacijos sistemoje, ekrano verslo bankui, taip pat gamyklos ekrano ir prekybos centrų veikimui didelėse ir mažose mobiliosiose pramogų priemonės ir tt, kaip kalbėti apie gyvenimą, su kuriuo mes susiduriame ekrane, baiminasi, kad negaliu baigti, ir jutiklinis ekranas, kaip bendras ekrano karalius, sudėtinga elektroninė įranga, kaip mes turėtume pasirinkti?

Talpos jutiklinės panelės privalumai:

(1) Talpinė jutikliniu skydeliu reikia tik liesti, nereikalaujant generuoti signalo slėgio.

(2) Talpinė jutikliniu skydeliu gamyboje tik kartą arba nereikia pataisyti, o varžinį tipą reikia reguliariai pataisyti.

(3) Talpinė jutiklinės panelės tarnavimo trukmė bus ilgesnė, nes "Capacitive Touch Panel" komponentai be jokių judesių. Atspariu jutikliniu ekranu, viršutinė ITO plėvelė turi būti pakankamai plona, ​​kad būtų atsparus lenkimui iki pagrindinio ITO plėvelės.

(4) Talpyklos technologija yra pranašesnė už atsparumo technologijas, kai prarandama šviesa ir sunaudojama daugiau energijos.

(5) talpinė technologija, atsparumas dilimui, ilgaamžiškumas, vartotojas naudoja mažas priežiūros išlaidas, todėl gali būti dar labiau sumažintos gamintojo bendros eksploatacinės išlaidos

Talpinė jutiklinė panelė buvo pritaikyta įvairiems įrenginiams, vienos taško takelio / analoginio pelės dvigubo paspaudimo padėtys yra pagrindinė funkcija ir kelių pirštų pirštų gestų veikimo atpažinimas ir dabartinių rinkos karštųjų taškų taikymas. Nešiojamosiose programose vartotojas gali naudoti įrenginį vienoje rankoje ir naudoti tik kitą ranka, todėl ypač svarbu identifikuoti gestus, tokius kaip greiferavimas, vertimas, tempimas, suspaudimas, sukimasis ir kelių pirštų pasukimas