Grafeno ir jo taikymo charakteristikos

Pirmasis, grafeno medžiagų profilis

Dabar pasaulyje nėra aiškios grafeno. 2004 m. Didžiosios Britanijos universiteto Mančesterio mokslininkų Andrei Heim ir Constantine Norfolkov rasti monomolekulinių sluoksnių grafeno (graphene). Jie buvo apdovanoti 2010 m. Nobelio fizikos premija už savo mokslinių tyrimų darbą grafeno medžiagas. Todėl pradinis grafeno tik nurodo vienu sluoksniu anglies atomų iš vieno naujos medžiagos struktūra yra tik vienas anglies atomas dvimatis medžiagos storio. Tačiau tolesni tyrimai rodo, kad, elektros pobūdžiu, du ir trys, ir net dešimties sluoksnių anglies atomai taip pat turi savo specialias fizikines savybes, Dabartinis 10 sluoksnių anglies atomų per lakštinės medžiagos, grafito storis yra apibrėžiamas kaip grafeno argumentas palaipsniui pripažino mokslininkai. Neseniai įsteigta Kinijos Metalsene Sąjungos standartizacijos komitetas nustatė, kad 10 anglies atomų medžiagos sluoksnių storis priklauso nuo grafeno.

Grafeno yra stebuklinga medžiaga, tiek, kiek to, šiek tiek į kitos medžiagos gali turėti magišką poveikį, vertas technikos sektorius "itin medžiaga." Grafeno ne tik "ploniausių, stipriausių", kaip šilumos laidininkas, tai geriau nei bet kuri kita medžiaga terminis efektas. Naudojant grafeno, mokslininkai gali išsivystyti iš naujų medžiagų, su ypatingomis savybėmis. Dėl savo labai maža varža, elektronų migracijos yra labai greitas, ji turėtų būti naudojama parengti plonesni, greičiau laidus lustai, pakeičia silicio. Nes grafeno yra iš esmės skaidrios, geras laidininkas, jis taip pat tinka skaidrios sensoriniu ekranu, šviesos plokštės ir net saulės elementų. Super kondensatoriai ir traškučiai, yra pasaulio dėmesio grafeno lauko tyrimo, bet ir ateities revoliucinio pažangos grafeno kulminacija. Grafeno turi būti procesas, kuris tęsiasi nuo mažiausios iki aukščiausios klasės. Žemos klasės programų laidumo grafeno naudojimo didės pastaruosius dvejus trejus metus, ir naudojant fotoelektros elementų ir pakeisti silicio lustas lusto plotas, vis dar užima daug laiko. "

Antra, pagaminti iš grafeno

Praktinis grafeno produktai yra suskirstyti į dvi kategorijas: grafeno kino ir grafeno milteliai. Yra daug būdų, kaip paruošti grafeno laboratorijoje (žr. paveikslą žemiau). Tačiau grafeno masinės gamybos būdas yra daugiausia dviejų rūšių: vienas yra naudoti cheminių garų nusodinimo metalo paviršiaus augti vieno sluoksnio norma yra labai didelis, didelis plotas grafeno filmuota medžiaga; vienas yra gamtinio grafito fizinės ar cheminės medžiagos gniuždymo, grafeno milteliai susidarymo būdą. Grafeno milteliai atrodo labai smulkūs juodi milteliai. Vidaus grafeno milteliai ir grafeno filmas buvo įrengta masinės gamybos pajėgumų, tikimasi, kad nemažai pramonės paraiškos grafeno bus didelio masto riedėjimą. Aukštųjų technologijų medžiagų, grafeno miltelių gamybos procesas, mokslinių tyrimų ir plėtros, technologijos ir įranga yra labai svarbūs, gamybos darbo sąnaudos yra labai mažos. Metinės gamybos pajėgumai apie 50 tonų grafeno milteliai verslo, gamybos procesą tik tik keletas darbuotojų.

Trečia, grafeno taikymo

1, grafeno filmų programa

Mobiliųjų telefonų ekrano pradėti pirmąjį kadrą iš grafeno filmų programa. Dėmė 2014 filmas grafeno yra touch ekrano plotą, 2015 m. – lankstus ekranas, galite dėvėti elektroninę bus laimėjimas. Remiantis statistiniais duomenimis, mobiliojo prietaiso jutiklinis ekranas gamybos 2015 m. gali pasiekti 36 milijonus kvadratinių metrų. Tai taip pat rodo grafeno ITO filmas tam tikru mastu rinkos erdvėje. 2016 m. šalies ir užsienio įmonių gali būti lanksčias saulės elementų Proveržis, 2017 m. gali būti didelio masto taikymo mokslo ir technologijų srityje. "Suprantama, kad grafeno plėvelės medžiagos buvo medicinos srityje taip pat tapo persilaužimą, gauti geresnio įvertinimo.

2, taikant grafeno milteliai

Vadinamasis "grafeno milteliai", iš tiesų, yra vieno sluoksnio grafeno ir kelių sluoksnių grafeno mišinio milteliai. Jo taikymas taip pat yra labai plati.

A grafeno milteliai įtraukė į laidą, bus žymiai pagerinti laidžios medžiagos, kabelis pelno marža taip pat pagerės, rinkos perspektyvos yra labai didelis.

B, grafeno milteliai vietoj cinko oksido Antikorozinis padengimas, už grafeno gali pakeisti 50 dalių cinko oksido, kuris reiškia, kad jei grafeno vietoj cinko oksido, antikorozinė danga už toną ateityje gali sumažinti išlaidas nuo 1000 iki 2000 juanių; kai plastikinė medžiaga, nes grafeno to ir turi šilumos funkciją.

C, ličio-jonų baterijų pramonėje, kaip galios ličio-jonų baterija Ličio geležies fosfatas yra viena iš labiausiai susiję apie katodo medžiagos buvo silpnas laidumas problema. Yra galimybė pagerinti elektros laidumo Ličio geležies fosfatas tam tikru mastu naudojant įprastą grafito miltelių, tačiau ji nepasiekia ideali valstybė. Jei grafeno paviršiuje ir ličio geležies fosfatas milteliai naudoti modifikuotas, gali labai pagerinti Ličio geležies fosfato laidumas, žymiai sumažinti akumuliatoriaus pasipriešinimo, taip didinant didelio akumuliatoriaus talpa.

Taikymas yra tik dalis grafeno panaudojimo sritis, jos taikymo perspektyvos yra labai plačios, kurie yra pripažintų mokslo bendruomenės namuose ir užsienyje. Todėl, aktyvus grafeno gamybos ir taikyti mokslinių tyrimų yra strateginis tema, Medžiagotyra, vertas mūsų dėmesio.