G + G talpinė jutiklinis ekranas yra privalumas, kas

Mes naudojame jutiklinio ekrano kiekvieną dieną, tačiau daug žmonių net nežino, kaip jutiklinis ekranas yra sudarytas. Dabar paprastai mes naudojame Capacitive Touch Panel ir jutiklinis ekranas šio tipo paprastai yra pagaminti iš grūdinto stiklo, jutiklis stiklo, PC medžiagos, plastikinės medžiagos ir kitos dalys. Iš esmės skirstomos į G + G, G + F + F, P + G ir kitokie.

1.G + G talpinė jutiklinis ekranas. G + G Capacitive Touch Panel yra iš paviršiaus grūdintas stiklas + stiklas stiklo medžiagos gamybos ekranas, jo struktūrinių jutiklis stiklas + grūdintas stiklas padengti dviejų dalių, pagrindinis bruožas yra remti sunku nešioti, atsparumas korozijai, didelis šviesos pralaidumo koeficientas, kontrolės Jaustis sklandžiai, didelis patikimumas.

2.G + F + F talpinė jutiklinis ekranas. G + F + F Capacitive Touch Panel yra stiklo paviršiaus + kino filmo medžiaga su jutiklinio ekrano pagrindinis struktūrą yra grūdinto stiklo + kino filmų medžiagos dviejų dalių, pagrindinis bruožas yra kainų nuolaidos, ekranas yra plonas, tinka nesudėtingoms klie r grupė.

3.P + G talpinė jutiklinis ekranas. P + G Capacitive Touch Panel paviršiaus stiklas + PC medžiagų jutiklinis ekranas, pagrindinė struktūra yra jutiklis stiklo, PET + pc med iagos stiklo grindų kompozicijos, pagrindiniai nebrangus, paprastas procesas.

G + G yra iš paviršiaus grūdintas stiklas + stiklas stiklo medžiaga ekrano, jo struktūrinių jutiklis stiklas + grūdintas stiklas padengti dviejų dalių, pagrindinis bruožas yra remti sunku nešioti, atsparumas korozijai, didelis šviesos pralaidumo koeficientas, sklandus kontrolės, didelio patikimumo. Ir G + G su jos patvarumą ir sklandų veikimą jaustis garsus, Capacitive Touch Panel geriau, ir daugiau naudojamas mobilusis telefonas tablet, išmaniųjų namų, pramonės kontrolė, automobilių GPS ir kita įranga ir G + G kondensatorius tipas jutiklinio ekrano su lietimui jautriu ekranu / display / Grūdintas stiklas visiškai tinka, kaip geriau įprasminti vizija, dešimt lietimo funkcija taip pat yra labai populiarus.

G + G Capacitive Touch Panel ką kanalai?

Aš dėmesio kompanijos jutiklinis ekranas R & D ir pardavimus, naudoti jutiklinis ekranas pasirinktinį būdas parduoti. Pagrindiniai aukcionai yra: G + G Capacitive Touch Panel, G + F + F Capacitive Touch Panel, P + G Capacitive Touch Panel ir pan. Vartotojai gali būti Mobilieji telefonai, tabletės, Notepad, išmaniųjų namų, pramonės, automobilių GPS ir kita įranga.