Grafenas atėjo tavo pusėje

Grafenas kaip naujų medžiagų karalius, atgaivinantis žmogaus materialinio pasaulio supratimą, kiekvienas produktų pritaikymas yra susijęs su mūsų ateities gyvenimu. "Tai yra Kinijos grafeno pramonės asociacijos direktorius, Kinijos mokslų akademija, Šanxi anglių chemijos institutas, mokslo darbuotojo pavaduotojas Dr. Chen Chengmeng grafeno vertinimas.

Kaip graphene paveiks mūsų gyvenimus? Pažiūrėkime.

Apranga

Protingi drabužiai

Labiausiai paprastos bėgimo bateliai

Nuo praėjusių metų vynuogių ganykla pradėjo sugadinti tekstilės pramonę. Pasak Kinijos mokslų akademijos, "Shanxi" anglies chemijos tyrinėtojai Li Xiaomingo įvadas, šiltas velvetas grafenas yra pagamintas iš biomasės grafeno, tolygiai paskirstyto poliesterio tuščiose skiltelėse mišraus verpimo gamybai, aukščiausios kokybės, labai tinka pažangių dėvėtų gaminių gamyba. Pavyzdžiui, kaip užpildo medžiaga, naudojama ant dangtelių, miegmaišių, apatinių striukių, pagalvių, pagalvių, skarų ir kitų tekstilės gaminių su plonu, švelniu liestimu, minkšta, geros izoliacijos, šviesos, antibakterinių antibakterinių, antistatinių ir kitų puikių savybių .

Kaip anksti įeina į grafeno tekstilės įmonių, Jinan Shengquan grupė, kuriant kūno temperatūrą toli infraraudonųjų spindulių, pagerina mikrocirkuliaciją, ilgalaikį antibakterinį, šilumos išsaugojimą, anti-ultravioletinių, antistatinių ir kitų daugiafunkcinių šiltų pluoštų, šilto kašmyro, šilta per skylę trys naujos serijos naujos medžiagos, daugiau nei 100 terminalų naujus produktus.

Vietos technologijų bendrovės naudoja porceliano šiluminį laidumą, stabilumą ir superlaidumą, šildymo funkciją kaip funkcinį drabužius, supjaustytus į burną, per 5 voltų saugų įtampą ir mobiliojo telefono APP, skirtą drabužių šildymui. Pavyzdžiui, "Shenzhen Yiwang" technologija graphene pažangių dėvėti produktus iki 3 sekundžių greito šilumos, daug infraraudonųjų spindulių bangos paleisti su kūno netoli toli infraraudonųjų spindulių gyvenimo šviesos bangos, ir žaisti, siekiant pašalinti nuovargį, palengvinti fizinės terapijos skausmas.

Kinijos mokslų akademija, Shanxi akmens cheminių tyrimų institutas Kong Qingjiang atkreipė dėmesį į tai, kad ši žiema lauko darbams, lauko inspektoriams, vyresnio amžiaus žmonėms, specialiems darbo tipams, specialiems ginklams yra neabejotinai labai gera priežiūra ir apsauga. Panašiai žmonės žiemą nebegali dėvėti storių drabužių. Pavyzdžiui, 2017 m. CCTV pavasario šventės galerijoje aktorių dalies Harbino filialas nešioja graphene modifikuotus drabužius, kurie yra šilti ir nepaveiks gražios.