Graphene atėjo į savo pusę

Grafeno kaip karalius naujų medžiagų, gaivinančių žmonių supratimą apie materialųjį pasaulį, tai kiekvienas prašymas produktų yra susiję su mūsų ateities gyvenimas. "Tai yra Kinijos grafeno pramonės Aljansas direktorė, Kinijos mokslų akademijos mokslų, Shanxi institutas anglies chemija, pavaduotojas mokslininkas Dr. Chen Chengmeng grafeno įvertinimas.

Kaip grafeno paveiks mūsų gyvenimą? Paimkime atrodo.

Greitasis įkrovimas nemokamai lobis

Kokybės sporto įrangą

Lengvas fotografijos įranga

Nuo energijos saugojimas yra pagrindinė grafeno, grafeno baterijos taikymas neapsiriboja elektrinės transporto priemonės, ir mes esame susipažinę su nemokamai lobis. Yra 15 min greitas mokestis "Karalių karalius" nemokamai Po, įkrovimo greitis yra 20 kartų paprastos išlaidos lobis. Daugelio žmonių pramonė mano, kad grafeno baterijos mobiliųjų telefonų pramonė vaidins svarbų vaidmenį ateityje, tikimasi, kad vis integruoti mobiliųjų telefonų baterijas, o iš tikrųjų sukurti greitai greitai eros.

Naudodami savo šviesos ir stiprių savybių, grafeno yra taip pat naudojamas padaryti aukštos kokybės sporto įrangą, pvz., teniso Raketinλs rankenos ir badmintono Raketinės periferinių medžiagų, golfo klubai, šalmai, tra, ir t.t., ne tik pagerinti sportinį inventorių, ilgaamžiškumas, mechaninio stiprumo produkto gali taip pat žymiai sumažinti savo svorį, todėl sportiška įranga lengvesni ir galingesni, ir pagerinti sportininko patogumą.

Be to, grafeno, taip pat galime suteikti geras pagrindinę medžiagą perdirbimui fotoaparatai įranga. Iš fotoaparato pati struktūra, naudoti apie Armuotas grafeno modifikuoto plastiko, kaip žaliava, fotoaparato korpuso, objektyvo korpuso veiksmingas lengvas dizainas. Grafeno medžiagos ne tik labai silpnas, bet taip pat turi didelio laidumo, todėl kameros byla arba objektyvo korpuso lipdiniai taip pat gali turėti elektromagnetinio ekranavimo apgyvendinimo įstaigos. Nuo palaikymo, grafeno modifikuoto polimero medžiaga su trimis kojomis atrama nei dabartinės plačiai naudojami anglies pluošto trikojis, bet taip pat svorio kaip 20 %, kurie verčia žmones eiti į nešiotis būtų patogiau.