Graphene atėjo į savo pusę

Automobilio svorio netekimas

elektrinis automobilis

Ir dabartinių žmonių gyvenime, dažniausiai naudojamas graphenes eismo skaičių lauke. "Tūrinis tankis yra grafeno milteliai yra tik 3 g/l, t. y. 500 ml mineralinio vandens butelis yra pripildyta grafeno tik sveria 1,5 g, tačiau grafeno yra 200 kartų stipresnė nei plienas, didžiausia medžiagos stiprumas." Li Xiaoming sakė, kad grafeno savybės būtų idealus lengvas srityse transporto medžiagų.

Duomenys rodo, kad jei transporto priemonės svorio sumažinimas 10 %, kuro efektyvumas gali būti padidintas iš 6-8 %; automobilių paruošimo kokybę už kiekvieną 100 kg, 100 km degalų sąnaudas sumažinti gali sumažėti 0,3-0,6 litrų. Todėl būtina pagerinti transporto ekonomikos mažinant transporto priemonės kėbulo masė iš grafeno keisti gydymą. Kalbant apie vairavimo po automobilio svoris labai padidėja bendras automobilio pagreitis, valdymo jautrumas tampa didesnis, patobulinta transporto priemonės valdymo stabilumo, triukšmo, vibracijos ir kitų aspektų.

Automobilių padangos, Sichuan universiteto, valstybės raktas laboratorinių polimerinių medžiagų inžinerijos savarankiškai sukūrė pasaulio pirmasis grafeno gumos padangos. Be to, pirmasis lėktuvas naudojant grafeno Armuotas sparno modelis orlaiviai Prospero britų Farnborough International Airshow sėkmingą skrydį; Europos kompozicinės medžiagos 2016 m. paroda, eksponuojama yra įrengta su grafeno - polipropileno kompozicinės sraigto menčių UAV, mechanines savybes ir šiluminė varža pagerėjo.

Energijos saugojimas yra pagrindinė sritis, grafeno. "Grafeno baterijos pasiekti"žalia gyvenimo, žalia kelionės"sąvoka, atsiradimo tikrai sukelti jokių erdvės apribojimų." Kinijos mokslų akademijos mokslų, Shanxi anglių chemijos asistentas mokslininkas Dr. Su Fangyuan sakė kad grafeno baterijos gaminiuose, pvz., dabartinio skaičiaus miestų gatvės buvo Rodyti super kondensatorius naujos energijos autobusų. Super kondensatorius yra tradicinis kondensatorius ir elektrocheminiai energijos kaupimo įtaisas, prie autobusų, elektroniniai žaislai, avariniai žiburiai baterij±, kiek smart tinklelis, elektrines turi savo vietą, ir super kondensatorius naudojama medžiaga yra grafeno .

Šiuo metu daugelis elektrinių transporto priemonių su ličio jonų baterija kaip energijos šaltinis ličio baterija dėl savo ypatybių įkrovimo laikas yra paprastai ilgiau (2-3 valandas). Grafeno kaip nano laidus priedą, novatoriškų sistemų ličio gali žymiai sumažinti vidinė varža, tobulinti apmokestinimo norma, įkrovimo laikas turėtų sutrumpinti iki 1 valandos. Mokslininkai žurnalistai vietoje demonstravimą grafeno kondensatorius greitai nemokamai ir biudžeto įvykdymo patvirtinimo bandymus, žurnalistė pamatė mažą gabalėlį grafeno pagamintas akumuliatorius ir biudžeto įvykdymo patvirtinimo tik dešimt sekundžių.

Tuo pačiu metu, pridedant grafeno taip pat gali sumažinti baterijos nuo nuostolius ir šilumos, pagerinti saugos rodiklius baterijos, ir tam tikru mastu, pagerinti akumuliatoriaus energijos tankį, padidinti automobilio rida, palengvinti kelionę nerimas, pagerinti transporto priemonės panaudojimas.