Grafenas, nepaprastas plonas magiškas ir dar daugiau

Grafenas yra natūrali viengubo lamellarinė struktūra, sudaryta iš anglies atomų. Tai yra ploniausias ir galingiausias dvimatis medžiagos, kurias iki šiol atrado žmonės dėl savo stipraus kietumo, nepaprasto laidumo ir puikaus skaidrumo, žinomo kaip "21-ojo amžiaus medžiagos keitimas". Tačiau d ÷ l didelių pasirengimo išlaidų grafeno pramoninis pritaikymas buvo atid ÷ tas. Neseniai lenkų mokslininkai išrado grafeno paruošimo būdą, kad būtų galima gaminti grafinę medžiagą.

Kadangi du mokslininkai Jungtinėje Karalystėje 2004 m. Sugebėjo atskirti grafinius nanomedžiagus, žemos kainos, aukštos kokybės ir didelio masto grafeno paruošimo metodai tapo pasaulinės pramonės ir mokslininkų uždaviniais. Šiuo metu bendri grafeno paruošimo būdai yra fizinis išardymo metodas ir cheminis nusodinimo metodas. Pirmasis yra svarbiausia priemonė gauti didelės grynumo grafeną laboratorijoje. Trūkumas yra tas, kad grafenas yra mažas ir brangus. Nors cheminiu metodu galima gaminti didelę plotą Grafenas, tačiau grynumas ir kokybė yra nedideli.

Pastaraisiais metais moksliniai tyrimai dėl grafeno yra sparčiai vystomi, o jo pramoninis panaudojimas taip pat yra rodyklė. Prognozuojama, kad, kai grafiną gaminsite liečiant ekraną, energijos taupymo baterijos, jutikliai, puslaidininkiai, kosminės erdvės, kariniai, biomedicinos ir kiti ambicingi laukai taps dar trilijonine. Didžiulės rinkos perspektyvos, todėl pasaulis atsiduria žvyro mokslinių tyrimų ir plėtros bei investicijų bumuose. Remiantis nepakankama statistika, 2012 m. Visame pasaulyje iš viso buvo surinkta 3520 grafeno patentų paraiškų tyrimų, tačiau didžioji dauguma iš jų vis dar nėra laboratorijos. Todėl naujoji grafienų paruošimo technologija galiausiai gali būti naudinga žmonijai, galiausiai priklauso nuo jos sugebėjimo sėkmingai įdėti į pramoninę gamybą.