Grafeno yra puikios mechaninės savybės

Grafeno yra dvimatis korio anglies medžiaga, sudaryta iš anglies atomų pagal šešiakampės susitarimą. Anglies dioksido ir anglies atomų sp2 hibridinių derinys, jo struktūra yra labai stabilus. Ypatingos vamzdžių struktūros grafeno veda prie jos daug puikių savybių. Grafeno yra šiuo metu randama didžiausia medžiagos kietumas, ir turi puikių mechaninių savybių, teorinis iki 2600m 2 ploto / g, kai neįvykdyti šilumos laidumo, iki 3000W / (m ·) K). Be to, grafeno yra geras laidumas. Esant kambario temperatūrai, jos elektronų judėjimo gali būti toks didelis, kaip 20000cm 2 / (V · s).

Dėl puikių savybių grafeno, mokslininkai įtraukite ją kaip matrica medžiagos naudingumo matrica medžiagos. Vis dėlto konkretaus ploto grafeno yra dažnai susirinko, ne tik sumažina savo absorbcijos pajėgumai bet taip pat daro puikius grafeno pati, todėl tai turėjo įtakos efektyvumą apie Armuotas grafeno kompozicinių medžiagų. Be to, šis susijungimas yra negrįžtamas, nebent taikant išorės jėgų, pavyzdžiui, ultragarso ir stiprus maišyti, kad tolygiai pasiskirstys. Norint sustiprinti puikus graphene Kompozitai, mokslininkai padaryti šiek tiek mokslinių tyrimų įveikti grafeno aglomeracijoje.

Vienas iš dažniausiai naudojamų metodų yra oksiduoti grafito ir ultragarso gaminti-oksidas grafito, ir tada iš cheminis būdas sumažinti grafeno, ruošimas graphene tarp egzistavimo tvirtą van der Waals pajėgos, lengva surinkti tirpale. Kitas bendras metodas yra vienodai išsklaidyti grafeno organiniame tirpiklyje ar vandeninio tirpalo į absorbuotis molekulinių aktyviosios paviršiaus medžiagos arba paviršinio aktyvumo medžiagos molekulių grafeno paviršiuje, ir pasiekti efektą monolitinis grafeno dispersija. Buvo įrodytas gebėjimas slopinti aglomeracijos grafeno iš fizinis arba cheminis pakeitimas, tačiau ar priemaišų pristatė sudėtinis formavimosi metu pasireiškia ypatybes sudėtinis dar tiriamos.

Kai paviršiaus pakeitimus ir kitus metodus taip pat galima pagerinti bentonito grafeno dispersibility. Siekiant pagerinti paviršiaus klijavimui grafeno ir vario matricos, tai galima įsigyti sudėtinių medžiagų, grafeno yra vienodai išsklaidyta vario. Nustatyta, kad grafeno gali būti vienodai išsklaidyta vario matrica iš kompozicinės medžiagos stebėjimas. Jing naudojama galo rūgšties su stipriai mažinti gebėjimą kaip stabilizatorius ir reduktorius gauti labai disperguojamosios grafeno. Jų analizė yra dėl formavimosi konjuguotos π-π sąveiką benzeno žiedo struktūra ir grafeno molekulės, kurios yra adsorbuota ant paviršiaus grafeno kaip stabilizatorius. Tai daro grafeno lapas turi stiprų neigiamą krūvį, dar nesikauptų grafeno kartu, kad ji taptų sudėtinga suvienyti, siekiant užtikrinti, kad tuo paruošti grafeno yra aukštos dispersijos spektaklį.