"Graphene Killer" programa - grafeno polarizatorius

Kas yra polarizatorius?

Polaroidinė plėvelė yra pilnas pavadinimas polarizatoriaus, skystųjų kristalų ekranas turi remtis polarizuota šviesa. Visame skystame kristale yra du polarizatoriai prieš ir po skysčio kristalų stiklo, kad susidarytų bendras storis maždaug 1 mm skysčio kristalo.

Polarizatorius bus šviesus tiesiškai poliarizuotoje šviesoje, o po skystųjų kristalų molekulių ir spalvotų filtrų deformacijos LCD ekranas pateikia įvairius vaizdus.

Polarizatoriaus struktūra

Pagrindinė polarizatoriaus struktūra apima labiausiai tarpinį PVA, du TAC, PSA plėvelę, išleidimo plėvelę ir apsauginę plėvelę.

Polaroidinė medžiagų ir funkcijų sudėtis

Polarizer technologijos poreikis

Minkštas, plonas

Antistatiniai

Atsparus drėgmei

Filtruoti mėlyną šviesą

Grafeno ypatingos fizinės savybės ir polarizatoriaus techniniai reikalavimai puikiai tinka!

Grafeno savybės

Geriausia šiluma

Šilumos laidumas 5300 W / mk, didesnis nei anglies nanovamzdelių ir deimantų;

Laidus geriausiai

Mažiausias pasaulyje varža, tik 10-8Ω.m; kambario temperatūros elektronų mobilumas aukštesnis kaip 5000cm2 / V, daugiau nei silicio ir anglies vamzdžiai;

Lengviausias plonesnis, skaidrus

Beveik visiškai skaidri, absorbuoja tik 2,3% šviesos;

Super kieta

Sunkiau nei deimantas, jo stiprumas yra 300 kartų didesnis nei plieno.

| Grafenas sujungiamas su poliarizatoriumi

"Polarizer" pridėjo grafeno plėvelę arba grafeno sluoksnį, kad būtų galima pakeisti plėvelę, gali būti pagamintas iš ultragarsu grafeno polarizatoriaus, įskiepytas abiejose polarizatoriaus pusėse, didelio patvarumo antistatinis polarizatorius, didelio stiprumo ultra plonas poliarizatorius.

Pagrindiniai techniniai aspektai

Grafeno poliarizatorius, užtikrinantis polarizacijos laipsnį pagal geresnio vandens deguonies pralaidumo prielaidą, siekiant geresnių atmosferos savybių.

Jo unikalios antistatikos savybės, didelis mėlynos spalvos šviesos sugėrimo greitis, aukštas atsparumas vandeniui, kad atitiktų ateities skystųjų kristalų ekranų gaminius, ilgesnė gyvenimo trukmė, regėjimo apsaugos funkcijos ir našumo tendencijos bei griežtesnis aplinkos naudojimas.