Grafeno plokštelės katalizatorius

Grafeno apribojimai

"1", aukšta kaina, aukščiausia kaina pasiekė 5000 juanių / gramą, pramonei sakė "juodas auksas", todėl grafinų technologijos veikėjai iš esmės yra "Samsung", "IBM", "Intel" ir kitos svarbios gigantų priežastys.

2, grafeno technologijos yra ribojamos, augimas reikalauja griežtų kontrolės sąlygų.

3, negali pasiekti didelio masto programas.

Grafeno rinkos dydis

Remiantis Kinijos grafeno pramonės aljansu, tikimasi, kad dabartinis pasaulinis metinis grafeno pajėgumas siekia 100 tonų, kiti penki metai iki dešimties metų pasiekia kilotoną. Iki 2020 m. Pasaulinės rinkos dydis grafenas bus viršyti 100 milijardų juanių, iš kurių Kinija sudarė 50% iki 80%, Kinija bus pasaulio grafeno pramonė vaidina pagrindinį ir pagrindinį vaidmenį.

Grafeno hype kelias

Grafeno spekuliacijai būdingas ilgas ciklas, todėl lengviau ieškoma daugiau techninių pasiekimų. Pavyzdžiui, kai graffeno tranzistoriai, graftelinis gėlinimas, graftelinės baterijos, buvo naudingos lėšos.

Kartkartėmis, jau 2011 m., Kapitalo rinka sukėlė didelį entuziazmą dėl grafeno. (2 000 532) dėl to, kad rinka gerbė grafeno kompaniją, atsargos padidėjo daugiau kaip 30% per šešis mėnesius, o po 2 metų rinka pradėjo naują spekuliavimo akcijų dalį, tai yra labiau proto, Pusantros mėnesio akcijų kaina beveik padvigubėjo.

Laikotarpis, grafeno sąvoka buvo sustabdyta, dingo. Tačiau 2016 m. Grafenas, o paskui į mėsą ir bulves, saugiklis yra Huawei įkūrėjas Ren Zhengfei retai paminėti interviu grafenas, iškart buvo kepti kaip pramonės didžiojo broliui perduoti investavimo signalą.

Dėl tokios grafeno dalies, greta pramonės technologijų pasiekimų ir kitų gerų, naujų medžiagų ar grafeno teminių forumuose ir susitikimuose ir tt, taip pat yra stimulas plokštelei, kuri spaudžiant graftelinę plokštelę bandytu laiku.