Graphene milteliai yra naujų dvimatės anglies medžiagos

Kaip mes visi žinome, metalų korozija yra labai rimta pasaulio problema, pasaulyje kasmet dėl metalo korozijos sukelia tiesiogiai apie 700 milijardų JAV dolerių ekonominių nuostolių, Kinijos korozijos, sukeltos metalų korozija sudarė 4 proc. bendrojo nacionalinio produkto (BNP) Aukštos kokybės tvirtos dangos yra neišvengiamas.
grafeno milteliai kaip naują dvimatę anglies medžiagos, su beveik tobulas fizinės savybės ir stabilios cheminės savybės. Laidumas yra 25 kartus vario, plastiškumas yra 136 kartų aukso, mechaninis stiprumas yra 105 kartus plieno, laidumo rodiklis yra 2,7 kartus pluoštas, šilumos laidumo 5300w / m.k, ir turi cheminiai inertinės, gali būti rūgščių ir šarmų. Pagal aukščiau savybes, grafeno yra idealus didelės galios danga pridėti medžiagos.
Klientai naudoja mano kompanija grafeno milteliai dažai įtraukti sėkmingai, be to grafeno milteliai dažai lyginamasis tyrimas, jo sukibimą ir druskos rūko efektyvumas buvo žymiai pagerėjo. Toliau pateikiamas eksperimentinė situacija:
Eksperimentinis procesas: vandens pagrindo akrilo dervos, pridedant grafeno miltelių ir tam tikrą kiekį geležies raudona, lygi 2 tūkstantosioms po 7 dienų normalus sūrymo išbandyti.
grafeno milteliai papildymas: sumaišyti su geležies Raudonojo po šlifavimo prisijungti.
Tyrimo rezultatai: ① pridedant grafeno milteliai dažai, putų laiko nei danga-pridėta vėlavimo 1 valandą (ne prisijungti prie burbuliuoja laiko 2 valandas), kontrastas vėlavimo 50 %; ② pridedant grafeno milteliai dažai, sukibimo stipresnis.