Grafenas nustato tūkstančius gyvūnų viename

Naujoms energijos transporto priemonėms baterija "lėtai užvedama lėtai", kritikuojama ne taip toli, nesugebėjo atverti vartotojų susižadėjusio jungo širdžių. Šiuo metu naujos energijos transporto priemonės akumuliatorių pramonėje yra švino rūgščių baterijų ir tradicinių ličio baterijų kūrimo trukdžių stadijos. Liepos 8 d. Mūsų bendrovė surengė naują grafinio ličio jonų akumuliatoriaus konferencijos produktą, kuriame rodomi pirmieji pasaulyje grafininiai ličio jonų akumuliatorių produktai - "King" - tikimasi, kad bus pasiektas pirmasis naujos energijos akumuliatorių technologijos laimėjimas.

Grafenas nustatė tūkstančius naminių gyvūnėlių, siekdamas geriausios laidžios medžiagos

Grafenas yra plokščia dvimačio šešiakampių korių tinklelio, sudaryto iš viengubo anglies atomų, medžiaga. Jis turi puikią šilumos laidumą, mechanines savybes, aukštą elektronų mobilumą, didelį specifinį paviršiaus plotą ir kvantinį Hall efektą. Ar geriausia dabartinė laidžios medžiagos. Grafeno ličio jonų baterija, ličio jonų naudojimas grafte paviršiuje ir elektrodas tarp greito šaudmenų judėjimo charakteristikų masės sukūrė naują energijos bateriją. Ir "karalius" yra šių funkcijų naudojimas, kad atitiktų sąlygas 5 ℃, 15 minučių, kad būtų galima greitai krauti ir iškrauti, ir gali dirbti -30 ~ 80 ℃ aplinkoje, ciklo trukmė iki maždaug 3500 kartų. Lauko bandyme "King King" įkrauti 15 minučių yra įprasti įkrovimo gaminiai 1/24.

Grafenas. Kadangi vyriausybė aktyviai plėtoja petroleno ličio jonų bateriją, turime unikalias įgimtas sąlygas. Grafitas kaip žaliavos grafito gamybai, mūsų šalyje turtinga energija, žemos kainos. Grafenas. Nors mes ir visa kita pasaulio dalis yra pradinės linijos srityje, atsižvelgiant į pirmojo vandens aukšto privalumus ir nuolatinį tolesnių tyrimų gilinimą, manome, kad grafeno greito įkrovimo era yra Ne toli, o dabar jūs galite laukti, kad šis "Medžiaga" atneš kokį nuostabą.