Grafeno speciali struktūra

Grafenas yra dvimatis korio anglies medžiaga, sudaryta iš anglies atomų šešiakampiu būdu. Anglies ir anglies atomai, jungiant sp2 hibridą, jo struktūra yra labai stabili. Speciali grafeno konstrukcija lemia daugybę puikių savybių.

Grafenas šiuo metu yra didžiausios medžiagos kietumas ir turi puikias mechanines savybes, teorinis paviršiaus plotas iki 2600 m2 / g, turintis didelį šilumos laidumą iki 3000 W / (m · K). Be to, grafenas taip pat turi gerą laidumą. Esant kambario temperatūrai, jo mobilumas elektronuose gali siekti 20000 cm2 / (V · s).

Dėl puikių grafeno savybių mokslininkai, norėdami pagerinti matricos medžiagos efektyvumą, mano, kad pridedant ją kaip matricos medžiagos sustiprinimą.

Tačiau specifinis grafeno paviršiaus plotas yra aglomeruotas kartu, kuris ne tik sumažina jo adsorbcijos gebą, bet ir daro įtaką puikiam grafeno veikimui, taip darant įtaką grafeno sutvirtinamiems kompozitams. Be to, šis susivienijimas yra negrįžtamas, nebent išorinių jėgų, tokių kaip ultragarso ir stiprus maišymas, taikymas būtų tolygiai paskirstytas. Norint gauti puikias graphene sustiprintas kompozitas, mokslininkai atliko tam tikrų tyrimų, kad įveiktų grafeno aglomeraciją.

Vienas iš dažniausiai naudojamų metodų yra neoksidinio grafito paruošimas oksiduotu grafitu ir ultragarsu, o vėliau chemiškai sumažinamas iki grafeno. Grafenas, pagamintas šiame metode, yra stiprus van der Waalso jėgos stiprumas ir lengvai kaupiasi tirpale.

Kitas įprastas metodas - vienodai paskleisti graftelį organiniame tirpiklyje arba paviršinio aktyvumo medžiagos vandeniniame tirpale, kad adsorbuotų molekulines arba paviršinio aktyvumo molekules ant grafeno paviršiaus, ir pasiekti monoklininio grafeno poveikį klasikine atbaidoma jėga ir Tarpmolekulinė jėgos dispersija.

Parodyta galimybė slopinti grafeną aglomeraciją fizikiniu ar cheminiu modifikavimu, bet ar liejama, ar priemaišos, įvestos kompozito formavimosi metu, daro įtaką kompozito savybėms. Kai kurie paviršiaus pakeitimai ir kiti metodai taip pat gali būti naudojami grafeeno atsparumui pagerinti.

Jiang, grafeeno paviršiaus modifikavimu, taip pagerinant sąsają tarp grafeno ir vario matricos, polistirolo vario vienodoje dispersijoje sudėtingoje medžiagoje. Nustatyta, kad kompozitų morfologija vario matricoje yra vienodai išsklaidyta.

Jing naudojo galinę rūgštį su stipriu atpalaiduojančiu gebėjimu, kaip stabilizatorių ir reduktorių, kad gautų didelį grafeno atsparumą. Jų analizė atsiranda dėl π-π konjugatų sąveikos tarp benzolo žiedo struktūros ir graphene susidarymo molekulėje, kuri yra adsorbuojama ant grafito kaip stabilizatoriaus paviršiaus.

Dėl to grafeno lakštai turi stiprų neigiamą įkrovą, siekiant išvengti tolesnio grafeno kaupimosi, kad būtų sunkiau susivienyti, siekiant užtikrinti, kad paruoštas grafenas turi didelį dispersijos efektyvumą.

Per pirmiau pateiktą bandymą galima pastebėti, kad medžiaga ar procesas gali būti naudojami žvyrui tolygiai paskirstyti matricoje, taip padidinant kompozicinių medžiagų našumą.