Kaip Grafenas prisideda prie baterijų technologijų plėtros?

2015 m. Lapkričio mėn. Pabaigoje komunikacijos įrangos verslo žinios paskelbtos naujausiais produktais. Produktas naudoja grafteną kaip akumuliatoriaus medžiagą, gali žymiai sutrumpinti įkrovimo laiką, pagerinti akumuliatoriaus įkrovimo pajėgumą. Ši ataskaita vienu metu sumažino kiekvieno dėmesį ir bendruomenės dėmesį į grafeną į naują aukštį.

Kas yra grafenas?

Iš Baidu enciklopedijos galime žinoti:

1. Grafenas (Grafenas) yra išgautas iš grafito medžiagos, sudarytos iš anglies atomų tik vieno sluoksnio atominio storio dvimatėje kristalo.

2. Grafenas yra ploniausias medžiaga, bet taip pat ir galingiausia medžiaga, atsparesnė nei geriausio plieno dar 200 kartų. Tuo pačiu metu jis turi labai gerą lankstumą, ištempimas gali pasiekti iki 20% dydžio. Tai yra ploniausias pasaulyje, didžiausias medžiagos stiprumas.

3. Šiuo metu grafenas yra ploniausio, didžiausio stiprumo, stipriausio šilumos laidumo naujo tipo nanomedžiagų, grafenas vadinamas "juodojo aukso".

Vienu žodžiu, grafenas yra nanometro dydžio medžiaga, pasižyminti dideliu stipriumu, aukštu elastingumu ir aukštu laidumu bei kitomis savybėmis.

Kaip nanomedžiaga, grafenas sukuria įspūdį, kad jis gali tapti kandidatu į kosminio lifto medžiagų gamybą. Netgi Baidu Enciklopedijoje grafinės elektrinės savybės yra tik dalis jo veikimo. Jei trečiuoju tašku "beje" neminima jo didelio laidumo, tada tik nuo žvyro ir akumuliatoriaus apibrėžimo sunku rasti santykius.

Tačiau nanomedžiagos yra pasaulių klasė, kurios žmonės neturi, o sveiko proto, kurį gauname iš makroskopinio pasaulio, mikroskopiniame pasaulyje nėra gerai.

Jei grafito nano mastelis gali pagerinti baterijos našumą, turėtumėte analizuoti šį principą iš baterijos.

Antra, santykis tarp elektrodo medžiagos ir akumuliatoriaus talpos

Mes žinome: iš akumuliatoriaus įkrovimo ir iškrovimo proceso mikroskopiniu požiūriu iš tikrųjų yra katijonas elektrodo "mozaikoje" ir "išjungiamas" procesas. Taigi, kuo daugiau skylių yra elektrodo medžiagoje, tuo sparčiau vyksta procesas. Makrokomandos požiūriu akumuliatoriaus įkrovos ir iškrovimo greitis yra greitesnis.

Grafeno mikrostruktūra yra tinklas, sudarytas iš anglies atomų. Dėl ribos storio (tik vieno sluoksnio atomų storis), katijono judėjimas yra ribotas. Tuo pačiu metu dėl tinklo struktūros, pagamintos iš grafeno elektrodų medžiagos, taip pat yra pakankamai skylių.

Šiuo požiūriu grafenas yra neabejotinai labai geras elektrodų medžiaga.

Pasak tyrėjų Rensselaerio politechnikos institute Niujorke, Jungtinės Valstijos rodo, kad grafeno naudojimas kaip baterijos prototipo medžiaga, įkrovimo ir išleidimo greitis viršys ličio jonų bateriją.

Trečia, grafeno tyrimo būklė

Purdue universitetas (Purdue universitetas) studijuoja per nauju, paprastesniu nanoelektrodinių medžiagų kūrimo būdu. Iš tyrimų universiteto matyti, kad naudojant nanomaterialus akumuliatoriuje padidėja akumuliatoriaus įkrovos talpa, įkrovimo ir išleidimo greitis.

Šiuo metu Pietų Korėjos "Samsung Electronics" taip pat užsiima silicio paviršiumi, kad pridėtų ant grafito dengtų silicio pagrindu pagamintų anodinių medžiagų tyrimus. Jei tyrimas bus sėkmingas, ličio jonų baterija bus padidinta daugiau nei 2 kartus.

Šiame tyrime apibendrinami ilgalaikio silicio pagrindo medžiagų naudojimo privalumai ir didelis graftelinių medžiagų įkrovimo pajėgumas, daugiausia dėmesio skiriant grafeno procesui apdoroti ant silicio pagrindu pagamintų medžiagų.

"Samsung" tyrėjai efektyviai išplėtė anodo paviršiaus plotą padengdami grafito dangą ant silicio karbido elektrodo paviršiaus. Tuo pačiu metu su katodu, naudojamu kartu su ličio kobalto oksidu, taip, kad akumuliatoriaus įkrova didesnės alyvos energijos tankio vienetui, jo eksploatavimo laikas taip pat padidėjo iki ličio jonų akumuliatorių 1,5-1,8 laikai.