Shangdong Hengyu priėmimo grafeno padangos

Sixth Element recently presented its “Horizon HD” tyre to the public at the GraphChina 2016 event in the People’s Republic
Šeštasis elementas neseniai pristatė savo "Horizon HD" padangos visuomenei GraphChina 2016 renginyje Liaudies Respublika

Grafeno sako, kad 25 % sumažinti dėvėjimąsi

Shangdong Hengyu technologija tapo naujausios padangų gamintojas pranešame, kad tai padaryti remiantis Nobelio premijos laureatas medžiagų grafeno padangos. Kitos įmonės naudojant grafeno padangų apima dviračių tyremakerVitorriair sparčiai auganti Kinijos gamintojasSentury padangos.

Pasak įmonės, kuri tiekia Hengyu su grafeno (šeštasis elementas medžiagų technologija), Shangdong Hengyu sukūrė "padangos formulių" kad bendrovės sako, rodo teigiamą grafeno ant padangų eksploatacines savybes.

Hengyu ir šeštasis elementas ataskaitą, kad jie buvo įrašyta "labai nedaug" Šeštosios elementai SE2430 grafeno padangos protektoriaus junginys formulių. Todėl nusidėvėjimo norma sumažėjo pranešimams "daugiau kaip 25 procentais". Be to, plyšimui sako, kad buvo "daugiau nei dvigubai".

Šeštasis elementas neseniai pristatė atstojamoji "Horizon HD" padangos visuomenei GraphChina 2016 renginyje Liaudies Respublika.

Taigi, kaip arti yra šio produkto serijinę gamybą? Pasak internetinių naujienų šaltinių, kelių bandymų artėja prie pabaigos ir prekybos grafeno padidinto turėtų prasidėti šios Kalėdos 2016 m. pusėje.

Šeštasis elementas apibrėžia Europos biuras

Šeštasis elementas medžiagų technologija, kuri yra įsikūrusi Changzhou, Kinija, yra gamintojas grafeno dribsniai, grafeno oksido ir su jais susijusių medžiagų. Jie naudojami įvairių programų, įskaitant: gruntas dažų ir antikorozinės dangos, sintetinės plėvelės ir baterijas. Vis dėlto šiuo metu pagrindinis dėmesys skiriamas "dangų, polimerų (plastikų, kompozitų, pluošto), gumos ir baterijas" ir kai sakai gumos – žinoma – tai padangos.

Bendrovė neseniai atidarė pardavimų biuras Europoje, ir paskirtas Bernhard Münzing BASF ir Gelita vykdantysis pardavimų direktoriumi. Naujas Europos biuro šeštasis elementas tikslas plėtoti verslo santykius ir, žinoma, pardavimo su pagrindinių Europos viduryje Velykų ir Afrikos zonos novatorių. Iš tiesų, Europos biuras yra laikomas pirmu etapu rengiant visame pasaulyje pardavimo ir platinimo tinklas – nors bendrovė siekia per artimiausius kelerius metus.

Pasak grafeno-Info.com, The šeštasis elementas (T6E) Šiuo metu gamina 100 tonų per metus, grafeno dribsniai ir oksido jos augalų Chengzhou, Kinijoje. Tai yra tokia su naujos bandomosios įrangos pridedant 110 tonų/metus grafeno oksido iki 55 tonos per metus grafeno atitinkamai įmonės Changzhou įmonėje. Šis augalas yra aprašytas kaip "valstybės meno ir itin automatizuota".

Be to, šeštasis elementas praneša, kad ji dirba antroji gamybos įmonėse, kuris turi 250 t/metus grafito oksido ir 125 t/metus, grafeno dribsniai. Šios svetainės yra jau gerokai pasistūmėjo į priekį, su antrosios gamybos linijos, kurioje yra bendra talpa 250 t/metus grafeno oksido grafeno, internetu 2016 rugpjūtis 125 ton per metus.