Privalumai ir trūkumai, talpinė jutiklinis ekranas

Talpinė Touch Panel skaidrumas ir aiškumas yra geriau nei dvilaidis resistive lietimui ekranas, žinoma, negali bϋti ir paviršinių akustinių bangų ir penkių gyslų varža ekrano palyginti. Talpinė ekranas atspindi rimtų, ir talpinė technologija bangos ilgio šviesos pralaidumo keturių sluoksnių kompozicinės jutiklinio ekrano nėra vienodas, spalvų iškraipymas, nes tarp sluoksnių, šviesą problema, tačiau taip pat sukelti vaizdas simbolių išsiliejimo.

Srovė: talpinė ekranas iš esmės žmogaus organizmui kaip kondensatorius elementas elektrodas naudojamas, kai yra laidininkas, netoli sankryžos su mova pakankamu kiekiu talpa ITO darbinis paviršius, srov yra pakankamai, kad sukelti su talpinė ekranas neteisingas žingsnis.

Nors talpa yra atvirkščiai proporcingas atstumo tarp polių, jis yra proporcingas santykinį plotą ir yra taip pat susijęs su vidutinės izoliacijos koeficientą. Todėl, kai didesnio ploto palmių ar rankinių dirigentas artimas talpinė ekranas, o ne liesti gali sukelti capacitive ekrano gedimas, drėgnas oras, ši situacija yra labai sunkus, turintis monitorius, palmių šalia monitoriaus 7 cm arba per kūną šalia monitoriaus per 15 cm gali sukelti capacitive ekrano gedimas. Kitas trūkumas talpinė ekranas yra nereaguoja nešiojant pirštinėmis rankose arba rankinių nelaidžiais objektus, dėl to, kad daugiau izoliacinės žiniasklaidos.

Darbas: Talpinė ekranas yra pagrindinis trūkumas yra dreifas: Kada aplinkos temperatūros, drėgmės pokyčiai, aplinkos elektrinio lauko pokyčius, sukels talpinė ekranas žmones, dėl to netikslus. Pavyzdžiui, ekranas temperatūros padidėjimas sukels dreifas po paleidimo: vartotojas paliečia ekrane, o iš kitos pusės ar kūno pusėje yra netoli monitoriaus poslinkis; Talpinė Touch kolegija – didesnius objektus perkelti bus dreifas, vartotojas paliečia, jei ką nors apie žiūrėti (įskaitant vartotojo kūno), nors Capacitive Touch Panel nuo toli, bet daug didesnis nei piršto srityje, jie tiesiogiai paveikti liesti vieta vietą, ekrano nustatymas.

Kitas: Be to, teoriškai daugelis būtų tiesinis santykis yra iš tikrųjų ne linijinė, kaip antai: skirtingų svorio arba skirtingų lygių piršto sudrėkinti dabartinio skaičiaus skiriasi, ir bendras dabartinius pokyčius ir keturi sub-srovės pasikeitimas, netiesinis ryšys, Capacitive Touch Panel naudojamas šis keturių kampas pasirinktinį Polinė koordinačių sistema nėra koordinatės yra kilmę, duomenų valdytojas negali aptikti ir atkurti dreifo, o po 4 A / D baigiamas keturių split srauto vertė lietimo tašką Dekarto koordinačių sistemoje x, Y koordinačių vertės skaičiavimo procesas yra sudėtingas. Kadangi nėra jokios kilmės, talpinė ekranas poslinkis yra Kaupiamasis, ir kalibravimo dažnai reikalingas darbo vietoje. Talpinė Touch Panel atokiausių Silicinės stiklas apsaugo stiklą nuo įbrėžimų, bet baimės nagus ar kietus objektus mušamieji, barbenimas skylutę skauda mezzanine ITO, ar tai skauda mezzanine ITO arba įdiegti transporto proceso vidinio paviršiaus ITO sluoksnio traumos, talpinė ekranas gali tinkamai neveikti.