Taikant Graphene milteliai būtų įvairi

Ateinančius penkerius metus, grafeno miltelių kainos ir toliau mažėti, o 2020 m. grafeno miltelių kainos nukris iki 50,000 juanių už toną, atitinkamas ličio baterijos plotas grafeno miltelių rinkos dydis viršys 1,1 mlrd.

Taikymo milteliai grafeno ličio jonų baterija yra įvairus, o šiuo metu trims pagrindiniams naudojimo atvejams, kurie yra naudojami kaip teigiamų ir neigiamų elektrodų laidus priedas, naudojamas vario folijos ar aliuminio funkcinis danga ir elektrodų medžiaga. Jis buvo komerciškai naudojamas kaip katodo medžiagos laidus priedą siekiant pagerinti elektrinis laidumas elektrodų medžiagos, naudingumo didinimo ir gyvenimo ciklo.

grafeno miltelių į lauką ličio baterijų medžiaga daugiausiai naudojama kaip laidus agentas grafeno miltelių prilygsta katalizatorius. Pagal masės, katodo medžiagos grafeno 1 % - 2 % (daugiausia apie 1 proc.), jei su ličio geležies fosfato, grafeno katodo medžiagos sudarė apie 2 %, grafeno milteliai, naudoti kaina gerokai padidinti, geriau sekso, imti ir vykdyti greičiau.

Taikant ličio baterija elektrodo medžiagų, grafeno miltelių anodo medžiagos daugiausia grafeno milteliai kompozicinių medžiagų. Grafito dabar yra plačiai naudojamas ličio akumuliatoriaus anodo medžiagos. Grafitas yra kristalinės sluoksniuotos struktūros, lengva ličio jonų įtvirtintas / įtvirtintas tarpsluoksnio junginio susidarymo LiC6, yra stabilių rezultatų anodo medžiagos, bet jos teoriniai pajėgumai yra nepakankama, apriboti baterijos talpa.

Gipso yra unikalus dviejų matmenų korytojo aliuminio kristalų struktūros su didelio konkretaus ploto ir vežėjas judumas, ličio turi didelį privalumą, tai yra ličio jonų procesą atbulinės eigos stiprus, sumažinti pajėgumų praradimą ciklo Vartomi , Labai pagerinti akumuliatoriaus Kulun efektyvumo ir ciklo pajėgumai. grafeno milteliai gali būti dar labiau paruošti į silicio dioksido išskiriančių kompozicinės anodo medžiagos, çkrovus ir i¹krovus spektaklį vėl padidinti žingsnis. Tačiau dėl taikymo technologija, šiuo metu trūksta stabilumo grafeno milteliai ličio akumuliatoriaus anodo medžiagos, naudojimo apribojimai grafeno milteliai ličio akumuliatoriaus anodo medžiagos pralaidumas vis dar labai mažas.

Su spartaus augimo ir naujų energijos transporto priemonių gamybos, palaipsniui pradėjo energijos saugojimo ličio baterija rinkoje, vartojimo ličio baterijų pastovaus augimo, rinkos paklausa ličio baterijas taip pat bus spartus pagreitį skatinti ir iki 2020 m. turėtų būti padidinti ličio akumuliatoriaus talpos, ličio baterijos metinė produkcija gali pasiekti 170GWH.

Su rinka veikimo ličio baterijų ir toliau tobulinti, grafeno milteliai ličio baterija srityje taikymo technologija palaipsniui atnaujinti, grafeno ličio baterijas taip pat palaipsniui didės. Iki 5 % grafeno įvertinti 2020 m. ličio baterijos plotas, atitinkantis daugiau kaip 20000 tonų grafeno paklausa turinio.

Investicijų patarėjas pramonės tyrimų centras, 2016 – 2017 m. yra grafeno milteliai ličio baterija tyrinėjimo laikotarpį srityje taikymą, bendras skverbimosi į rinką yra palyginti mažas, šiame etape pramonės ekonomikos augimo tempas yra daugiausia dėl spartaus augimo ir naujų transporto priemonių energijos atnešė ličio baterija pajėgumų didinimu.

2017 metų, naujos energijos transporto politikos aplinkos gali kisti, vyriausybę atšaukti subsidijas už naują energetikos priemonių yra didelė tikimybė įvykio, kad ličio baterijų gamybos pajėgumai svyruoja, lėto augimo. Tačiau šiame etape grafeno miltelių ličio akumuliatoriaus anodo materialinių techninių sąlygų yra brandus, grafeno ličio baterija skverbtis srityje sparčiai didės, sparti rinkos dydis, rinkos augimą daugiausia lėmė technologijos .

2015 m. grafeno miltelių kainas palyginti su 2011 m. sumažėjo daugiau kaip 90 %, investicijų patarėjas pramonės mokslinių tyrimų centras prognozavo, kad ateinantiems penkeriems metams, grafeno miltelių kainos ir toliau mažėti, o 2020 m. grafeno miltelių kainos nukris iki 50,000 juanių už toną, atitinkamas ličio baterija lauko grafeno miltelių rinkos dydis bus daugiau nei 1,1 mlrd.