Grafeno Era dar neatvyko

Bet ji buvo gimęs per dešimt metų, skaidri mobiliajame telefone kur?

Iš tiesų, – 2012 m., Konstantin Novoselov, kuris laimėjo Nobelio premiją už grafeno, ir jo kolegos išspausdino straipsnį apie "Gamtos" aptarti ateities grafeno, dvejų metų vystymo, taip pat įrodymas, iš esmės jų prognozavimas. Jis mano, kad kaip medžiagos, grafeno "ateitis yra šviesi, kelias yra Vingiuotos", nors jis gali vaidinti svarbų vaidmenį ateityje, tačiau prieš keletą didelių sunkumų įveikti, ši scena neateis. Dar svarbiau, atsi velgiant į didžiules išlaidas pramonės atkūrimo, grafeno nauda negali būti pakankamai, kad jis tiesiog pakeiskite esamos įrangos - savo tikrosios perspektyvos, galbūt dėl savo unikalių savybių konkretiems poreikiams pritaikytas naujas programas,

Kas yra grafeno, galų gale?

Grafeno yra pirmoji medžiaga galima rasti iš vieno sluoksnio atomų. Anglies atomai tarpusavyje į šešiakampės akių. Pieštukas su grafito prilygsta daugybė sluoksnių grafeno sukrauti kartu, ir anglies nanovamzdeliai yra grafeno valcavimo į mėgintuvėlį. Grafitas, grafeno, anglies nanovamzdelių ir gylių.

Cheminis ryšys tarp anglies atomų, grafeno yra Atkaklus: galima lankstyti į plataus kampo, tačiau neplyšta, bet ir nuo aukšto spaudimo. Ir todėl, kad tik vienas sluoksnis yra atomų elektroninių judėjimas yra ribotas plokštumą, jis atnešė naujų elektrinių savybių. Grafeno yra skaidrios, matomos šviesos, bet sandariai. Šios funkcijos leidžia puikiai tinka kaip žaliava ir apsaugos bei skaidrios elektroninių produktų. Bet tinka teisę, tikrai ateina ne taip greitai.

Vienas iš klausimų: paruošimo būdas. Daugelis tyrimų rodo mums nuostabų grafeno savybių, tačiau ten yra spąstai. Šių nuostabių savybių yra labai sunkus dėl kokybės. Gauti visa, kas geriausia, elektros ir mechaninių savybių grafeno mėginiai, kad reikia daug laiko ir brangiai kainuojančių priemonių: mechaninis valymo būdas - su lipnia juosta ant grafito, dirbtinis grafeno išpardavimas. Ne juokas, Novo Shawlov 2004 m. jos taip yra paruošti grafeno.

Nors reikalinga įranga ir techninė turinio, atrodo, yra maža, tačiau problema yra sėkmės rodiklis yra mažesnis, kai mėginiai tyrimams taip pat gali gauti, pramoninės gamybos? pokštas. Iki industrializacijos, tai jokios naudos. Net jei jūs pasiekėte pasaulio grafito kasyklos, vieną dieną gali žievelės keletą gabaliukų...... ir, ˛inoma, dabar mes turime daug kitų būdų, kaip padidinti gamybą ir sumažinti išlaidas - Bėda ta, kad šie metodai, produktų kokybę ir rudenį. Turime skystas išpardavimas metodas: grafito arba panašių sudegtų visos organinės medžiagos į paviršiaus įtempties itin didelės skysčio, ir tada ultragarso bombarduoja grafeno snaigė gilyn. Mes turime cheminių garų nusodinimo metodas: tegul anglies turinčių dujų vario paviršiaus kondensatas, grafeno plonu sluoksniu formavimas ir tada atimti. Mes tiesiogiai augimo būdą, viduryje dviejų sluoksnių silicio tiesiogiai pabandyti auginti grafeno sluoksnis. Ten taip pat yra cheminės oksidacijos-redukcijos metodas, deguonies atomų atskirti grafito lakštas, ir taip toliau, įterpiant. Yra daug būdų, bet taip pat turi savo taikymo, tačiau kol kas nėra tikrai tinka didelio masto industrializacijos pramoninės gamybos technologiją.

Kodėl ne šių metodų galite padaryti aukštos kokybės grafeno? pvz. Nors centrinė dalis grafeno gabalas yra puikus šešių narių žiedas, ji dažnai sutrinka krašte ir tampa penkių ar septynių narių žiedas. Tai neatrodo didelis, tačiau cheminių garų nusodinimo būdu gaunami "kūrinys" grafeno yra ne tikrai pilnas, iš vienos vietos, augimas, a. Tai tikrai nemažai taškų ir tuo pačiu metu "polikristaliniai" augimą, ir nėra jokiu būdu užtikrinti, kad šie taškai auga iš mažų vienetų gali būti visiškai suderinta. Taigi, šie deformuoti žiedai ne tik paskirstyti ant krašto, tačiau taip pat egzistuoja kiekviename "vienas" padaryti iš grafeno, tapti struktūrinių silpnumas, lengvai atskiriami. Dar blogiau, pertraukos grafeno negyja, pvz., polikristalinio metalų, ir gali jį pratęsti visą laiką. Rezultatas yra, kad visa grafeno stiprumą – per pusę. Medžiaga yra varginantis sritis, kaip žuvis ir lokio letena nėra neįmanoma, bet tikrai ne taip greitai.