Prekybos ir pramonės ministerija planuoja skatinti grafeno inovacijų centras

Pastaruoju metu, siekiant skatinti pramonės ministerija ir informacinių technologijų, plėtros ir reformų Komisijos, ministerijos mokslo ir technologijų įgyvendinimą dėl spartesnio grafeno pramonės, nemažai plėtrai, sukūrimas nuomones ugdyti grafeno pramonės, pagreitinti didelio masto gamybos iš grafeno medžiagų ir pramoniniams taikymams, The biuro žaliavų ir pramonės augimą organizavo simpoziumą Pekine grafeno pramonės plėtrą.

Pekino ekonomikos ir informacijos Komisija, Heilongjiang provincija pramonės ir informacijos technologijų komitetas, Jiangsu provincijoje ekonomikos ir informacinių technologijų komitetas, Ningbo ekonomikos ir informacijos technologijų Komisija, Shenzhen Ekonomikos ir informacijos technologijų Komisija, Qingdao Hi-Tech Industrial Development Zone, Wuxi Huishan aukštųjų technologijų verslo paslaugų centro, grafeno pramonės technologijų inovacijų strateginę Sąjungą ir kitų vienetų dalyvių. Pramonės ministerija ir informacijos technologijų skyriaus žaliavų, pavaduotojas inspektorius Lu Guixin, pramonės ministerija ir informacijos technologijų planavimo skyriaus dalyvavo susitikime.

Dalyviai, keičiamasi nuomonėmis apie grafeno medžiagos šiame regione, vieneto grafeno medžiagos, didelio masto gamybą ir pramoniniams taikymams, analizuojami pagrindiniai grafeno plėtros problemoms pramonės, ir išsamiai aptartas statybos ir grafeno pramonės, intelektinės nuosavybės apsaugos standartas, kartu kurti ir gerinti pramonės grandinėje, skatinti pirmoji partija grafeno produktų terminalo taikymo demonstravimo ir kitų karšta ir sunkiai klausimus remiantis glaustai 2016 – 2017 m. grafeno industrializacijos skatinti dėmesio, pateikti siūlomų priemonių siekiant skatinti pramonės plėtrą. Simpoziumas taip pat aptarė misija ir veiklos funkcijas siūlomos grafeno inovacijų centro padėties.

Palankios politikos įvedimas ir susijusių technologijų skatinimas, grafeno pramonė vaidins svarbų vaidmenį Kinijos ateities plėtros. Grafeno industrializacijos užuolaidos bus atidaryta, tikimasi, kad grafeno bus laidus priedų, šilumos išsklaidymo medžiaga, permatomos laidžios plėvelės ir kitų sričių pirmosios gauti pramoniniams taikymams.