Naujų medžiagų grafeno vystėsi greitai įvairiose srityse

NANNING, rugpjūtis 22 - grafeno forumas buvo surengtas Pietų Kinijos Guangxi Zhuang autonominis regionas, susirinko daugiau nei 400 tyrimus iš skirtingų šalių, įskaitant 2010 m. Nobelio kaina savininkas Konstantin Novoselov.


Grafeno yra pasaulyje stipriausias ir lengviausias medžiaga; vieno sluoksnio grafeno yra tiesiog 0.335 nanometrų storio taip pat su aukštos elektros ir šilumos laidumo, kuri turi platų taikymo perspektyva energetikos, biotechnologijų, vandens išteklių, elektroninės ir tinklo technologijų, aviacijos ir automobilių pramonėje.

Kinija paprašė daugiau nei 2200 grafeno patentai, sudaro 40 procentų pasaulyje. "Kinijos bendrovėms sukūrė nužudė grafeno programas tokiose srityse, kaip energijos laikymo, piešimą ir atlikti plėvele, todėl galime tikėtis greito industrializacijos," sakė Shang Yong, nuolatinio pirmininko pavaduotojas Kinijos asociacija mokslo ir technologijų.

Nuolat grafeno forume Guangxi's sostinėje Nanning, profesorius Konstantin Novoselov sakė, kad grafeno buvo daug galimybių ir galimybių, ir nauja medžiaga bus taikomas telekomunikacijų ir daiktų interneto.