Naujasis metodas gali pažadinti keisdami Graphene Superlaidumas

Tarptautinė komanda neseniai paskelbė naują ataskaitą "pažadinti" grafeno Superlaidumas, o jei technologija yra brandus, ji bus gerokai išplėsti taikymo sričiai, ši medžiaga, tarptautinė grupė neseniai paskelbė Didžiosios Britanijos akademinė leidinyje pobūdžio naujienas. Į

Grafeno yra dvimatis medžiaga, kuri yra atskirta nuo grafito medžiaga ir sudaro tik vienas sluoksnis yra anglies atomų. Jis yra plonas, kietas, laidus, šiluminis laidumas ir kitos savybės, pramonė turi daug vilčių, naujos kartos medžiagas. Mokslininkai turi visada tikėjo, kad ši medžiaga gali būti Superlaidumas, bet ne rado būdą, kaip patvirtinti.

Kembridžo universitete, Anglijoje ir kitose įstaigose grafeno ir "prazeodimiu vario Cerio oksido" Superlaidieji medžiaga eksperimentą, mokslininkai sėkmingai "pabusti" grafeno "miegančius" Superlaidumas. Eksperimentai rodo, kad emalio eksponuojami Superlaidumas yra ne iš išorės, "prazeodimiu Cerio oksido" vaidmuo yra tik kaip pagalbinė medžiaga skatinti būdingą grafeno Superlaidumas.

Superlaidumas kalbama apie šį reiškinį, kad kai kurios medžiagos, visiškai dingsta tam tikromis sąlygomis, ir srovė teka į medžiagą be nuostolių, be energijos nuostoliai ir šilumos. Superlaidumas reiškinys elektronikos pramonėje turi platų perspektyvas, tačiau atitinkamų technologijų iš didelio masto praktinį taikymą, yra daug problemų, įveikti.

Grafeno kaip a lydiniuose atvers daug vaizduotės. Pasak mokslininkų, "poliruoti" po grafeno galima gaminti superkompiuterių ir t. t.