Naujas grafeno struktūra yra kaip kempinė

Pagal Didžiosios Britanijos "Independent" pranešė apie 8, JAV Masačusetso technologijos instituto (MIT) mokslininkai paspausdami ir lydymosi grafeno lakštų, sukurti vienas lengviausių ir patikimiausių medžiagos - yra akytas trimatis grafeno struktūra, savo forma yra panašus į kempinę, tankis yra tik 5 proc. geležies, o geležies koncentracija daugiau kaip 10 kartų.

Grafeno yra laikomas labiausiai tvirta medžiaga į dvimatę formą, bet buvo sunku mokslininkams paversti naudinga trimatis medžiagų stipri jėga dvimatę formą. Naujausias tyrimas, tyrimų grupė spaustų mažus grafeno kartu taikant šilumos ir slėgio sukurti sudėtingas ir stabili struktūra panaši į koralus ir diatominių dumblių organizmų. Naujoji struktūra yra vadinama "spiralės 24 Tetraedras", jo plotas yra labai didelis lyginant su apimties, bet labai stiprus.

"Dviejų dimensijų medžiaga grafeno yra tik vieno atomo storio, turi unikalų pastovumo ir elektrinių savybių, bet todėl, kad jis yra per plonas, tai yra," sakė Marcus Bieer, direktorius tyrimų grupė ir direktorius MIT civilinės inžinerijos ir aplinkos Inžinerija. Tai sunku padaryti trys - matmenų medžiagoms, bet mūsų naujausius mokslinius tyrimus atliko.

"Geometrinės formos natūraliai pagal šilumos ir slėgio grafeno yra labai sudėtinga ir negali būti vykdomi tradiciniu būdu." Eksperimente, mokslininkai naudoja 3D spausdintuvu sukurti struktūrą, kuri išplėtė tūkstančius kartų, o išbandyti gautus rezultatus.

Naujas tyrimas, paskelbtas neseniai žurnale Science Progress, rodo, kad naująją struktūrą pranašumas dėl ią unikalią struktūrą, o ne pati medžiaga. Tai reiškia, kad mokslininkai galėtų kitoms medžiagoms, pagamintoms iš pati geometrija gauti tos pačios koncentracijos iš lengvų medžiagų.

Mokslininkai mano, kad pati geometrija gali būti naudojami net didesnis blokai konstrukcinės medžiagos. Pvz., cementas, kuris leidžia tiltas gali padaryti pačios akytas geometrija ir pasiekti to paties lygio, koncentracija, tuo pat metu mažinant svorį. Be to, kadangi ši forma yra pripildyta nedidelis poras, tikimasi galima filtruoti vandenį ar cheminių medžiagų.