Šeštasis elementas planų finansavimo 1 Billion ženminbi Graphene sistema

Į Šeštąją elementas medžiagos technology Co, Ltd, įkurta 2011 m., yra aukštųjų technologijų įmonė, kuri specializuojasi R & D gamyba ir pardavimai grafeno miltelių ir technikos išsivystymo grafeno programas. Spalio 2014 m. korporacijos buvo patvirtinta nacionalinių MVĮ dalis perdavimo sistemoje Co, Ltd

Šeštasis elementas yra pirmoji akcinė bendrovė, kurios pagrindinė veikla yra grafeno Kinijoje, taip pat vienintelė įmonė su gamybos pajėgumų grafeno miltelių ir ŠKL grafeno filmas. Dabar ji turi, priklausanti subcompany Wuxi grafeno filmas technology Co, Ltd, kuri akcentuojama ŠKL grafeno plėvelės gamyba. Šeštasis elementas ir grafeno technologijos turi daugiau nei 50 R & D žmonės ir daugiau nei 100 grafeno susiję patentai, įskaitant 34 patentai išduodami. Be to, mes samdyti ekspertas tarptautiniu mastu pripažintų grafeno Rodney S. Ruoff kaip vyriausiasis patarėjas.

2015 m. pajamos šeštasis elementas yra 23 milijonų juanių, 637 % pernai padidėjo, ji turėtų siekti daugiau nei 300 % augimas 2016 šiuo pagrindu. Šeštasis elementas sukūrė cinko alilo sunkiųjų antikorozinės dangos su Dow Chemical ir druskos rūko metu, antikorozinės dangos gali siekti daugiau nei 3000 h, kur kas daugiau nei tradiciniai antikorozinės dangos (nacionalinio standarto druskos rūko metu yra 600 h). Šiuo metu sunkiųjų antikorozinės dangos buvo plačiai naudojami jūros vėjo jėgainių galia ir oceaneering. Be to, bendrovės grafeno taip pat atskirti PA6, PET, gumos, EPS ir kiti polimerų srityse.

Bendrovė imsis šeštasis elementas kaip platforma kurti grafeno pramonės grandinės: pasirinkite dominuojančią padėtį užimančios įmonės įvairiose srityse, bendradarbiauti, kurti grafeno ekosistemos. Išskyrus Wuxi grafeno filmas technology Co, Ltd, įmonė taip pat investavo penkios bendrovės, kurios pagrindiniai grafeno gumos, šilumos laidus grafeno plėvele, grafeno antikorozinė danga ir t.t.. 2020 m. pardavimų apimtis turėtų viršyti 1 milijardo juanių. Siekiant, kad bendradarbiauti su kompanija sukurti grafeno ekosistemų plėtros strateginį planą, bendrovė planuoja finansuoti 50 mln -1 mlrd juanis neseniai į naujus produktus ir skatinti grafeno produktų taikymo.