Šeštasis elementas atidaromas Europos biuro, kalbamės su jos naują pardavimų vadovas

The šeštasis elementas medžiagų technologija yra per Chengzhou, Kinijos kompanija, kuri kuria ir gamina grafeno ir graphene oksido medžiagų. Bendrovė neseniai atidarė pardavimų biuras Europoje, ir paskirti Bernhard Münzing, pardavimų direktorius.

Bernhard buvo natūra pakankamai dalyvauti interviu su grafeno-info. Bernhard yra pramonės inžinierius, daugiausia dėmesio skiriant chemija, kuris vyks skirtingose padėtyse pardavimai, medžiagų valdymo, rinkodaros ir verslo plėtros, didelis, taip pat vidutinio dydžio chemijos įmonių.

Klausimas: mes suprantame, kad The šeštasis elementas (T6E) Šiuo metu gamina grafeno dribsniai ir grafeno oksido, 100 tonų per metus gamykloje Chengzhou. Ar tai teisinga? Gal galite papasakoti ką nors apie dabartinės gamybos įmonę?

Mes turime esamą gamybą, įskaitant bandomuosius įrenginius 110 t / grafeno oksido atitinkamai 55 t / a grafeno mūsų Changzhou įmonėje. Augalas šiuolaikiškumą ir labai automatizuoti.

Klausimas: kokios medžiagos ar T6E pasiūlymų? Kokie yra tikslinės programų?

Šeštasis elementas (Changzhou) medžiagų technologija siūlo įvairaus lygio grafeno oksido, įskaitant vandens pagrindu, sustabdymą, taip pat skirtingų rūšių grafeno specialiai sukurta įvairių programų. Taip pat galimi grafeno suspensijos. Šiuo metu mes orientuojamės į dangų, polimerų (plastikų, kompozitų, pluošto), gumos ir baterijas.

Klausimas: ar yra bet komercinių gamintojų/mateirals, kurios naudoja savo grafeno Harmonizuotosios, kad galite pasidalinti su mumis?

Mes tiekiame komerciniais kiekiais danga, mišraus draudimo ir pluošto bendrovėms

Klausimas: T6E taip pat dirba savo antra gamybos įmonę, ir tai vienas turės pajėgumų arba 250 t / a eiti ar 125 t / a, grafeno dribsniai. Bet atnaujintą tą naują įmonę?

Šiuo metu diegiame tik antrosios gamybos linijos, kurios suteiks mūsų bendra talpa 250 t / a grafeno oksido atitinkamai 125 t / a grafeno. Linijos yra tik apie ateiti į srautą.

Klausimas: T6E stengiasi, kad daugiausia medžiagų tiekėjas ir ne grafeno programos kūrėjo. Dauguma analitikų mano, kad grafeno medžiagų rinkoje liks mažas ir ateinančiais metais. Kas yra T6E's požiūris į tai? Tai perspektyvus verslas, tik teikti medžiagą?

Šeštasis elementas (Changzhou) medžiagų technologijos vystosi paraiškas grafeno siūlo konfidencialią žinias klientams pagal neatskleidimo susitarimus. Klientai bus pagaliau nusipirkti mūsų grafeno medžiagą ir naudoti savo produktus. Esame įsitikinę, kad tai padidins grafeno rinkos greičiau, kadangi daug klientų gali dalyvauti. Tam tikrais atvejais mes plėtros sutartis su pasirinktiems klientam.

Klausimas: 2015 m. gruodžio mėn T6E pradėjo naują grafeno-cinko antikoroziniai gruntas. Šis gruntas dabar yra komerciškai? T6E ir toliau plėtoti tokią medžiagą, ar liks daugiausia dėmesio pagrindinio grafeno materialinis aprūpinimas?

Ši technologija buvo ir The šeštasis elementas (Changzhou) medžiagų technologija užpatentuota. Šiuo metu vienos licencijos, kurios naudoja šią technologiją ir siūlo rinkai gruntas. Kaip jau minėta, mes toliau plėtoti programas ir praktinę patirtį bei tinkamą grafeno rūšį siūlo klientams.

Klausimas: T6E padeda įmonėms kurti grafeno padidinto baterijas. Ant tokių produktų naujinimų? Kada mes tikimės sulaukti tokios baterijos rinkoje? Koks yra jūsų požiūris apie neseniai grafeno baterijos skelbimai iš Kinijos?

Šeštasis elementas (Changzhou) medžiagų technologija turi prototipus medžiagos grafeno baterijos, šiuo metu išbandė įvairių klientų. Mes tikimės, kad šie klientai pradės savo produktus 2017 m. Turintys Kinijoje didžiausia akumuliatorių gamybos pramonė pasaulyje su stiprus R & D veiklos šie pranešimai nėra siurprizas mums. Jie yra rimti.

Klausimas: T6E neseniai pradėjo Europos biuro. Kas gal galite papasakoti apie šią veiklą? Kas yra T6E's planuoja pasiekti pasaulio grafeno klientus?

Chemijos pramonės EMEA regione yra priešakyje naujoves, medžiagų ir gyvosios gamtos mokslų su daug paslėptų pasaulio čempionų. Šeštasis elementas Europos tarnybos uždavinys nustatyti verslo ryšių ir pardavimų su šių čempionų. Europos centras yra pirmasis žingsnis siekiant sukurti visuotinę pardavimo ir platinimo tinklas per ateinančius metus.

Dėkojame Bernhard, sėkmės jums ir The šeštasis elementas!